نقد و بررسی Shovel Knight: King of Cards

نقد و بررسی Shovel Knight: King of Cards

امروز با نقد و بررسی بازی Shovel Knight: King of Cards  در خدمت شما هستیم. این بازی برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز و نینتندو سوئیچ عرضه شده است. در ادامه با نقد و بررسی این بازی با وب سایت Gamingles همراه باشید.

بازی Shovel Knight: King of Cards  محصول جدید کمپانی شاخص و معروف Yacht Club Games می باشد. شما در این بازی در نقش یک پادشاه و جنگجوی پادشاهان ظاهر می شوید که این فرد پس از آنکه معشوقه ی بسیار دوست داشتنی اش که او هم جمگجویی بوده است کشته می شود، دیگر دست از مبارزه و جنگ می کشد.

اما این قهرمان بزرگ داستان از جایی با خبر می شود که معشوقه اش نمرده است و در واقع دزدیده شده است و هم چنین نیروهای خبیثی که وی را دزدیده اند در حال حمله به سرزمین شما می باشند پس وی دوباره دست به کار می شود و به دنیای جنگ بر می گردد.

بازگشت وی یک علت بیشتر ندارد اینکه او فکر می کرده است که معشوقه اش مرده است ولی در واقع متوجه می شود که وی دزدیده شده است پس بنابراین به میدان مبارزه باز می گردد تا انتقام روزهای از دست رفته ای را که می توانست با معشوقه بگذراند را بگیرد و هم دشمنان را از سرزمین خود براند

چرا که هیچکس جز او قادر نیست و نخواهد بود جلوی دشمنان بسیار سرسخت و خطرناکی را که به این سرزمین حمله کرده اند را بگیرد و تنها او است که این قدرت را دارد تا با سلاح بیلی شکل خود جلوی پیشرفت دشمن را بگیرد و آن را از سرزمین خود بیرون کند

بهتر است کمی درباره ی گرافیک بازی صحبت کنیم. گرافیک بازی در Shovel Knight: King of Cards بصورت پیکسلی و قدیمی طراحی شده است که این ژانر دارای طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا مخصوصا شرق دور می باشد. و این ژانر د رابتدا در همان جا شکل گرفته است در حقیقت.

بازی بصورت شگفت آوری انتظارات طرفداران و مخاطبان این ژانر را برآورده کرده و آن ها را قانع می کند و با مراحل بسیار مختلف و جذاب خود می تواند و این پتانسیل را دارد تا مدت ها سر مخاطبان را و بازیکنان را سر گرم کند و به آن ها لحظات خاص و تکرار نشدنی را برای آن ها به ارمغان بیاورد.

موسیقی هم در این نوع ژانر از بازی هم بسیار حرف برای گفتن دارد و هم بسیاری از طرفداران خاص خود و هم چنین سبک خاص خود را در این سری بازی ها دارد. در Shovel Knight: King of Cards نیز ساخت و پرداخت موسیقی بصورت بسیار خوبی صورت گرفته است.

استودیوی Yacht Club Games  که بازی Shovel Knight: King of Cards را عرضه کرده است و مراحل توسعه و طراحی این بازی نیز در این کمپانی صورت گرفته است. سابقه بسیار طولانی در این ژانر از بازی ها دارد و کسانی که از طرفداران این ژانر هستند می دانند که این کمپانی یدی طولانی در تولید و ساخت بازی های با این ژانر دارد.

این بازی دارای قدمتی بسیار زیاد شاید حتی حدود بیشتر از ۱۵ سال نیز برسد و این سری از بازی دارای قدمت بسیار زیادی هست و طرفداران خاص خودش را دارد که بسیار برای این بازی انتظار کشیده بودند و با انتشار آن خستگی آن ها و متعاقبا با نقدهای مثبت خستگی سازنده گان آن نیز در رفت.

این بازی پیش از عرضه بسیار مخاطبان را مورد انتظار و در کف خودش نگاه داشت تا اینکه منتشر شد و توانست مقدها و واکنش های بسیار مثبتی هم از طرف طرفداران و بازیکنان و مخاطبان دریافت کند و هم این که نقدهای اکثر منتقدان صنعت گیم نیز درباره این بازی بسیار مثبت و در نوع خودش بی نظیر بود.

حرف آخر

بازی دارای المان ها و پتانسیل بسیار مثبتی می باشد که می تواند شما را تا مدت ها سرگرم خود نگه دارد هر چند شاید از نظر برخی محیط های بازی بعد از مدتی شبیه هم بشود اما در واقع Shovel Knight: King of Cards یک بازی بسیار خوب برای بازی کردن است و این پتانسیل را دارد که شما را تا مدت ها درگیر خود کند و با نکات و جزئیات ریزی که در خود دارد برای شما کشفیاتی مختلفی به ارمغان بیاورد.

Verdict

 Shovel Knight: King of Cards is a  good game for playing in your free time and enjoy playing it and it will surely make you such good time with its fun and interesting atmosphere that makes you feel incridible while you are experiencing this title The game has a lot of positive elements and potential that can keep you entertained for a while, although it may look similar in some settings after a while, but Shovel Knight: King of Cards is actually a very good game. It is a game to play and it has the potential to engage you for a long time and bring you a few discoveries with the finer details.

 

7.6

نقاط قوت

  • گرافیک جالب
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان جالب

نقاط ضعف

  • تکراری شدن برخی مراحل
  • باگ های جزئی
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
8 داستان
7.5 موسیقی