نقد و بررسی بازی SkateBIRD

نقد و بررسی بازی SkateBIRD

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی SkateBIRD یک بازی ورزشی جدید و خیلی جالب می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی SkateBIRD به طور کلی داستان و موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی SkateBIRD را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

شما در بازی  SkateBIRD یک پرنده کوچک هستید که اخیرا صاحبتان درگیر مشکلات و اتفاقات بدی در زندگی شده است. صاحب شما نه تنها دیگر وقت نمی کند با شما بازی کند و سرگرمتان کند، بلکه حتی خیلی وقت است به اسکیت بردش – که خیلی به آن علاقه دارد – هم دست نزده است و علاوه بر همه این ها از شغلش هم متنفر است. با این حال شما مغز پرنده ای تان را به کار می اندازید و هم برای این که از شدت کمبود بازی و ورزش با صاحبتان دچار کمبود محبت و اضافه وزن نشوید و هم برای این که یک جوری! زندگی صاحبتان را درست کنید تصمیم می گیرید از یک پرنده بیچاره با یک صاحب افسرده تبدیل به یک پرنده جذاب و اسکیت سوار شوید. داستان بازی SkateBIRD خیلی معنی و مفهوم ندارد و بعضی از بخش های آن هم اصلا با عقل جور در نمی آیند اما در کل با بقیه اجزای بازی همخوانی خوبی دارد و به همین دلیل هم از ما نمره خوبی می گیرد.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی SkateBIRD یک گرافیک سه بعدی معمولی با رنگ ها و کیفیت خوب است و یک ویژگی خیلی جالب آن هم رابط کاربری پویا و دیالوگ باکس های خلاقانه هستند. به همین دلایل گرافیک بازی SkateBIRD از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی هم شامل یک مجموعه ساندترک فوق العاده (کدام بازی ورزشی با موسیقی بد اصلا ارزش خرید دارد؟) می باشد که باز هم مثل همیشه به شما توصیه می کنیم هدفون هایتان را موقع بازی کردن SkateBIRD فراموش نکنید. موسیقی بازی SkateBIRD از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی SkateBIRD به شما امکانات زیادی برای تنظیم حرکت و شرایط اسکیت برد ها می دهد و هم چنین مود های رقابتی زیادی هم دارد. کنترل ها روان هستند و به راحتی می توانید با اسکیت بردهای داخل بازی کار کنید. به طور کلی هم بازی SkateBIRD از لحاظ فنی تمیز طراحی شده است و باگ های خیلی کمی دارد. هر چند که زاویه های دوربین خیلی خوب نیستند و می توانند بعضی وقت ها آزار دهنده باشند اما در کل گیم پلی بازی SkateBIRD از ما نمره بدی نمی گیرد.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی SkateBIRD رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی SkateBIRD با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی خیلی فوق العاده است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما هم نگاهی به بازی SkateBIRD بیندازید و آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی SkateBIRD همان طور که گفتیم هم گرافیک، هم موسیقی و هم گیم پلی خیلی خوبی دارد و داستان آن هم با این که خیلی با عقل جور در نمی آید قطعا جالب و بامزه است و می تواند شما را خوشحال و شاد کند. ما واقعا از بازی SkateBIRD  راضی هستیم. یکی از نکات جالب بازی SkateBIRD این است که این بازی برای همه سنین مناسب است و تقریبا هر کسی می تواند از بازی SkateBIRD لذت ببرد و به نظر ما این مسئله مهم ترین بخش بازی SkateBIRD می باشد. شما می توانید بازی SkateBIRD را با قیمت حدود بیست دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی SkateBIRD را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of SkateBIRD. In the end, according to our website review team, SkateBIRD is a great game that has some interesting parts, considering the things we mentioned in our review, and we think this game is definitely worth buying. And for this reason we recommend that you take a look at the game SkateBIRD and put it on your shopping list. SkateBIRD game, as we said, has very good graphics, music and gameplay, and its story, although it does not fit very well, is definitely interesting and funny, and can make you happy and cheerful. We are really happy with SkateBIRD. One of the interesting points of SkateBIRD game is that this game is suitable for all ages and almost anyone can enjoy SkateBIRD game, and in our opinion, this is the most important part of SkateBIRD game. You can buy SkateBIRD game for about twenty US dollars from Steam website and we generally recommend SkateBIRD game to you and in any case thank you for reading this review and we hope this review and Enjoy the review.

8.5

نقاط قوت

  • گرافیک دقیق و خوب
  • موسیقی زیبا
  • داستان جالب و خنده دار

نقاط ضعف

  • زاویه بد دوربین ها موقع بازی
9.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
7 داستان
10 موسیقی