نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Skeletal Avenger یک بازی Rougelike جدید می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی Skeletal Avenger به طور کلی گرافیک و موسیقی جالبی دارد و به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی Skeletal Avenger را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

بازی Skeletal Avenger مربوط به اسکلت هایی است که قصد دارند انتقام مرگ خودشان را بگیرند. بازی به شما چهار فضای مختلف و متفاوت برای مبارزه ارائه می دهد و می توانید اسکلت هایتان را هم خودتان انتخاب کنید. با این حال داستان بازی Skeletal Avenger بیشتر از این نمی رود! و به نظر ما این بازی شخصیت پردازی و توسعه ی خوبی ندارد. ما به داستان بازی Skeletal Avenger نمره خوبی نمی دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی Skeletal Avenger یک گرافیک سه بعدی زیبا با رنگ بندی و نور پردازی جذاب است که انتخاب های زیادی هم برای شخصی سازی به شما می دهد. ما به گرافیک بازی Skeletal Avenger نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Skeletal Avenger واقعا بهترین بخش این بازی است و متاسفانه باید بگوییم که موسیقی بازی برای خرید در دسترس نیست و بهتر است هدفون هایتان را موقع بازی کردن بازی Skeletal Avenger فراموش نکنید چون بازی Skeletal Avenger موسیقی خارق العاده ای دارد. ما نمره خوبی به موسیقی این بازی می دهیم.

گیم پلی بازی

در گیم پلی بازی Skeletal Avenger شما بیشتر وقت به مبارزه می پردازید و سیستم مبارزه این بازی هم خیلی خوب است، ایراد خاصی ندارد و کلا هم باگ های زیادی در بازی نمی بینیم. ولی مسئله این است که گیم پلی این بازی واقعا هیچ چیز جدیدی برای ارائه دادن ندارد و بعد از اندکی بازی کردن قطعا برای شما حوصله سربر خواهد شد. ما به گیم پلی بازی Skeletal Avenger نمره خوبی نمی دهیم.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی Skeletal Avenger رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی Skeletal Avenger با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی تقریبا متوسط است که بخش های جالبی دارد و ما فکر می کنیم این بازی قطعا ارزش خرید دارد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که شما هم نگاهی به بازی Skeletal Avenger بیندازید و اگر این بازی برای شما هم جالب بود، آن را در لیست خرید خود قرار دهید. بازی Skeletal Avenger همان طور که گفتیم گرافیک و موسیقی و گیم پلی خیلی خوبی دارد اما داستان خاصی ندارد و گیم پلی آن هم ممکن است برای شما حوصله سربر شود. ما واقعا بازی Skeletal Avenger را یک بازی متوسط می دانیم. یکی از نکات جالب بازی Skeletal Avenger این است که این بازی حقیقتا موسیقی جذابی دارد که اگر گیم پلی بازی هم خیلی نتواند شما را جذب کند، موسیقی قطعا شما را جذب خواهد کرد و به نظر ما این مسئله مهم ترین بخش بازی Skeletal Avenger می باشد. شما می توانید بازی Skeletal Avenger را با قیمت حدود هفده دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی Skeletal Avenger را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of Skeletal Avenger. In the end, according to our website review team, Skeletal Avenger is an almost mediocre game with some interesting parts, and we think it’s definitely worth buying, considering what we mentioned in our review. And for this reason, we recommend that you take a look at Skeletal Avenger and if this game was interesting to you, put it in your shopping list. Skeletal Avenger game, as we said, has very good graphics, music and gameplay, but it does not have a specific story, and its gameplay may be boring for you. We really consider Skeletal Avenger a mediocre game. One of the interesting points of Skeletal Avenger game is that this game has really attractive music that if the gameplay can not attract you much, the music will definitely attract you and in our opinion, this is the most important part of Skeletal Avenger game. . You can buy the Skeletal Avenger game for about seventeen US dollars from the Steam website, and we generally recommend the Skeletal Avenger game, and in any case thank you for reading this review, and we hope this Enjoy the review.

6.1

نقاط قوت

  • گرافیک زیبا با نورپردازی خوب
  • موسیقی جذاب و میخکوب کننده

نقاط ضعف

  • توسعه و شخصیت پردازی بد در داستان
  • گیم پلی حوصله سر بر
9 گرافیک
3.5 گیم پلی
2 داستان
10 موسیقی