نقد و بررسی Sky Rogue

نقد و بررسی Sky Rogue

به بیان ساده، “sky rogue” بسیار عالی است. اگر به دنبال یک شبیه‌ ساز جنگنده سرکش یا شبیه پرواز هستید، این تجربه با برخورداری از ضربه های سنگین در هر دو جبهه وجود دارد. این یک بازی عالی پرواز به خوبی خودش و به خوبی یک فرد شبیه‌ ساز جنگنده سرکش طراحی شده ‌است. همه چیز در یک بسته تمیز و محکم کنار هم قرار داده شده ‌است، مقدار بسیار زیادی سرگرمی و ساعت ‌های بی ‌پایان ساختار loadout و پیکربندی آن برای بازی در اطراف آن وجود دارد.

اولین چیزی که بسیاری از بازیکنان درست متوجه چوب بیسبال می‌ شوند این است که چقدر سبک هنری زیبا و چشم گیر است. همه ی این ها در این دنیای مبتنی بر وکسل(voxel) پر شده است که پر از رنگ ‌های اصلی روشن است، همانطور که در میان این ابرهای ساده اما چشم نواز پرواز می کنید. با اینکه این یک کیفیت سه‌گانه نیست – ( کیفیت، با نورپردازی و رنگ آمیزی)، برخی از صحنه‌ها در این بازی را می توان به طور کامل دستگیر کرد. وقتی شما پایین پرواز می ‌کنید، درست بالای سر آب هستید، و یک پایگاه دشمن را منفجر می‌ کنید، واقعا به نظر می‌رسد که شما در حال تماشای نوعی از انیمه retro هستید. بسیار خیره‌ کننده است وقتی که به آن نگاه کنیم. شنیدن آن هم شگفت‌ انگیز است، با این آهنگ ‌های پس ‌زمینه بانشاط و جذاب که به نوعی هرگز قدیمی نمی‌شوند و با زیبایی شناسی بصری روشن مطابقت دارند. این هم خوب است چون شما چیزهای زیادی را در زمان خود با ” sky rogue” منفجر خواهید کرد. همان طور که شروع می‌ کنید، یک کشتی با مجموعه ‌ای از سلاح ‌های خاص به شما داده می ‌شود و به هوا پرتاب می‌ شوند.

شما وظیفه دارید که یک هدف خاص را در یک سری از جزایر به طور تصادفی ایجاد شده، حذف کنید، و این می‌ تواند ساختمان ‌ها یا هواپیما های دیگر باشد. با این حال، همان طور که سعی دارید این کار را انجام دهید، جزیره توسط دشمنان احاطه شده‌ است؛ هم بر روی زمین و هم در آسمان. شما می ‌توانید مستقیم به سمت هدف بروید، آن را بردارید، و دوباره به پایگاه برگردید – یا می ‌توانید برخی دشمنان یا ساختمان‌ هایی دیگر را برای از بین بردن اعتبار و امتیازات فنی حذف کنید.

اعتبار را می توان برای ارتقا و به روز رسانی تجهیزات شما در طول یک اجرا هزینه کرد، در حالی که نقاط فنی به شما اجازه می ‌دهد که زمانی که بدوید، سلاح ‌های جدید، تکنولوژی و هواپیما را باز کنید. مقدار زیادی از چیزهای گوناگون برای آزاد کردن وجود دارد و همه آیتم‌ ها احساس متمایز و مفید دارند. هواپیماها بطور خاص مرا تحت تأثیر چگونگی برخورد و عملکردشان قرار دادند. این ها پوسته مجدد نیستند، همه آن ‌ها واقعاً مانند ماشین های منحصر به فردی هستند. برای مثال، یک بمب‌ افکن سنگین می ‌تواند ضربه ‌های بسیار بیشتری به همراه داشته باشد، اما می چرخد و به طور باور نکردنی به زمین شیرجه می‌زند، در حالی که یک جت جنگنده می‌تواند به سرعت خود را بالا و پایین کند، اما در چند ضربه جدی جان خود را از دست می ‌دهد.

سلاح ‌هایی که شما باز می ‌کنید نیز فوق ‌العاده و متمایز هستند، از یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک که می توانید آن را آزاد کنید تا بتوانید بال خود را به موشک های غول پیکر هسته ای مانند تبدیل کنید و می توانید به آرامی از آسمان پرتاب کنید. خوشبختانه در اینجا تنوع بیش تری نسبت به یک ترکیب معمولی با مسلسل و کومبو موشکی وجود دارد. وقتی که شما می ‌میرید، همه چیزهایی را که قفل آن را باز کرده اید، نگه می دارید، اما همه به روزرسانی هایی که روی آن ها گذاشته اید از بین می روند.

شما هم می‌خواهید این کار را هم ادامه بدهید زیرا این جنگ واقعا درجه یک است. در حالی که از هوا مبارزه میر‌کنید، احساس خواهید کرد که یک خلبان ماهر هستید که تمام این ماموریت‌رهای حماسی و پر شور را در اطراف دشمنان خود انجام میر‌دهید. دو گزینه کنترل نیز وجود دارد – یا از طریق یک سیستم arcade که ساده و آسان است، یا یک حالت سیم اتصال که بسیار بیشرتر از آن است اما احساس واقع بینانه بیش تری دارد. هر دو کار عالی هستند، اما بازی واقعا زمانی می ‌درخشد که شما در نهایت سرعت پرواز را تیز کنید، که حتی عمق بیش تری به حرکت در هوا می ‌دهد.

حرف آخر

هدف نهایی دویدن، رسیدن به رئیس نهایی است که فوق ‌العاده دشوار است. با این حال، ۱۳ مرحله وجود دارد که شما به او دسترسی دارید. بسیاری از دشمنان معمولی خیلی راحت قبول می ‌شوند و هیچ کدام از این مراحل تا به حال احساس یک چالش جدی را ندارند. این ممکن است برای دیگران متفاوت باشد. با داشتن دستگاه ایکس باکس وان (Xbox one) و نصب این بازی می توانید از این بازی لذت ببرید.

Verdict

The ultimate goal of running is to reach the final boss, which is extremely difficult. However, there are 2 steps you can take. Many ordinary enemies are very easily accepted and none of these steps have ever felt like a serious challenge. This may be different for others. You can enjoy this game with Xbox One and install this game.

 

7.5

نقاط قوت

  • گیم پلی بسیار خوب
  • گرافیک نسبتا عالی

نقاط ضعف

  • توانایی کم در بازی
  • سیستم گیج کننده کنترل بازی
7 گرافیک
7.5 داستان
8.5 گیم پلی
7 موسیقی