نقد و بررسی Smash Rush

نقد و بررسی Smash Rush

بازی Smash Rush عناوین سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن است. این عنوان مهیج برای پلتفرم های IOS ، Nintendo Switch و Android منتشر شده است. این بازی جذاب توسط شرکت isTom Games طراحی و منتشر شده است.

در بازی Smash Rush به طور کلی باید راه خود را از طریق تونل های شیشه ای کریستالی که به شکل آینده گرایانه طراحی شده اند ، باز کنید. در حین راه خود باید از پرتوهای لیزری ، تله و سایر موانع دوری کنید و محیط های رنگارنگ را در یک کهکشان بسیار بزرگ و جذاب کشف کنید.

در بازی Smash Rush وظیفه شما این است که به حرکت در ساختارهای بیگانه منحصر به فرد ایجاد کنید و در این حین تمام آیتم های کریستالی را بشکنید و از حباب ها را به عنوان امتیاز دریافت کنید در حالی که از موانع کشنده ، و پرتوهای لیزری دوری می کنید. سطح تولید شده در هر مراحله متفاوت است.

بازی Smash Rush یک بازی ساده برای و هیجان انگیز است. کنترل ها استاندارد هستند و موانع در مراحل بازی مشابه با بازی های دیگر در بازار هستند ، اما گرافیک این بازی در سطح بالاتری قرار دارد.

Smash Rush متاسفانه از گیم پلی کوتاه خود رنج می برد. این عنوان یک بازی ساده است که بازیکنان می توانند آن را در اوقات فراغت یا یا برای مثال هنگامی که در مترو یا اتوبوس هستند تجربه کنند و از زمان خود با این بازی نهایت لذت را ببرند. این بازی جذاب را به دوستداران بازی های رکوردی و چالش برانگیز پیشنهاد می کنیم.

ماموریت شما در بازی Smash Rush جلوگیری از برخورد با لیزرها ، میدان های نیرو ، مکعب های نورد عظیم و موانع دیگر است که همه در هنگام جمع آوری امتیاز در مقابل شما قرار می گیرند. این بازی برای یادگیری و بازی بسیار آسان است و مهم نیست که چقدر بد فکر می کنید ممکن است در این نوع بازی به خوبی مهارت داشته باشید.

گیم پلی بازی Smash Rush در واقع به طرز شگفت انگیزی کند  شروع می شود و فقط به تدریج سرعت می یابد و با گذشت زمان سرعت بازی را سریع می کند و باعث می شود بازی فوق العاده آسان برای بازیکنان جدید باشد که هم یاد بگیرند و هم بازی چالش برانگیزی را تجربه کنند.

به غیر از خود گیم پلی اصلی بازی Smash Rush به هیچ وجه ویژگی خاصی ندارد. بدون پوسته های قابل باز کردن ، بدون قیمت بالای ۹٫۹۹ $ آن یا هر چیز دیگری برای این موضوع ، Smash Rush فقط یک بازی خوب است.

اگر چند لحظه اضافی برای صرف یک بازی ندارید که باعث می شود یک هدست VR بخواهید این یک بازی است که ما به شدت توصیه می کنیم حتماً آن را تجربه کنید.

حرف آخر

به طور کلی Smash Rush یک بازی ساده اما اعتیاد آور است. در Smash Rush باید در مراحل کریستالی جذاب و چلاش برانگیز به دریافت امتیار ها بپردازید. هر یک ار مراحل بازی به صورت تصادفی ایجاد می شوند، بنابراین هیچگاه احساس کسل کننده بودن نمی کند. این یکی از آن بازی هاست که همه فضای را با مشکل مواجه می کند و وقتی پنج دقیقه وقت اضافی را تجربه می کنید ، چالش کمی خوبی به شما می دهد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک آرکید و اکشن پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Overall Smash Rush is a simple but addictive game. In Smash Rush you have to score points in the charming and challenging crystalline stages. Each of the stages of the game are randomly generated, so it never feels dull. This is one of those games that makes all the space difficult, and gives you a good little challenge when you have five minutes of extra time. We offer this fun and entertaining game for lovers of arcade and action games

6.8

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • مراحل چالش برانگیز

نقاط ضعف

  • موسیقی متن ضعیف
  • داستان ضعیف
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
5 داستان
6.5 موسیقی