نقد و بررسی Snake It ‘Til You Make It

نقد و بررسی Snake It ‘Til You Make It

همه ما بازی های مار را در گوشی های نوکیای خودمان انجام داده ایم و با توجه به نوستالوژی که این بازی دارد خیلی از توسعه دهندگان بازی نسخه های مختلفی از آن را برای گیمر ها منتشر کرده اند که بازی Snake It ‘Til You Make It ه یکی از آن نسخه ها می باشد. بازی محصول سال ۲۰۲۱ است و امروز با نقد و بررسی این بازی در سایت Gamingles در خدمتتان هستیم. با ما همراه باشید.

بازی Snake It ‘Til You Make It را از بازی های آرکید مانند باید نام برد که در آن انواع موود های بازی از بازی تنها و چند نفره گرفته تا حالت های مختلف انجام بازی در آن وجود دارد. انجام بازی کاملا ما را به یاد بازی قدیمی نوکیا می اندازد ولی توسعه اصلی بازی به گونه ای انجام شده است که انگار بازی برای انجام آن در بعد گروهی تعبیه شده است. این را می توان از نقشه های بزرگی که بازی درون محتوای خودش قرار داده است فهمید.

همینطور نوع حرکت های مار ها و از بین برد مار های دشمن در بازی به گونه ای ساخته شده است که همگی الهام از انجام بازی در فرمت مولتی پلیر را می دهند. فصل های مختلفی در بازی Snake It ‘Til You Make It وجود دارد که باید از ابتدای آنها بازی را شروع کنید. هر فصل دارای نقشه مخصوص به خودش است. در هر نقشه بازی موود های مختلفی از بازی قرار داده شده است و تا زمانی که در همه موود های یک نقشه نتوانید پیروز شوید نمی توانید به انجام بازی در فصل بعدی امیدوار باشید. البته برای انجام بازی در هر فصل می توانید مقدار سختی بازی را از قبل تعیین کنید و با بدست آوردن ستاره ها که درجه امتیاز دهی بازی هستند رکورد های خودتان را در بازی ثبت کنید.

گیم پلی بازی را می توان با ساده ترین کنترلری که برای یک بازی می توان طراحی کرد معرفی کرد. با ویل های دسته بازی می توانید مار را کنترل کنید و با استفاده از دکمه تریگر سمت چپ مار را سرعت می دهید. فقط بای بازی همین کنترلر کافی است و اگر در کامپیوتر بازی Snake It ‘Til You Make It را انجام می دهید برای انجام بازی با دکمه های حرکتی کیبورد و همچنین با فشردن دکمه اسپیس مار در بازی سرعت خود را بوست می کند. اما انجام بازی در محیط آن با چالش های مختلفی می تواند همراه باشد که کلید اصلی پیروزی در بازی ها را با دو توانایی می توان نام برد.

توانایی اول در بازی این است که نقشه ای کامل برای گذر کردن از مراحل بازی داشته باشید. در مرحله دوم باید بتوانید با استفاده از سرعت عمل خود به مار خود جهت داده و آن را در مسیر درستی که در مرحله اول انتخاب کرده اید قرار دهید. در خود نقشه بازی پیچ های عجیب و آیتم های مختلفی می تواند وجود داشته باشد که با آنها درگیر می شوید. نمونه ای از این ها داشتن دکمه هایی در صفحه بازی برای باز کردن دریچه هایی برای گذر کردن از قسمتی از نقشه به قسمت دیگر است.

هم چنین مار های دیگری در نقشه بازی قرار دارند که با رنگ مشکی مشخص شده اند. این مار های مشکی که مشخصه آنها مار های تهاجمی کامپیوتر است گارد هایی در قسمت های نقشه بازی هستند که باید بتوانید بدون آنکه با آنها برخورد کنید از سد آنها گذر کنید. البته اگر نمی توانید از برخورد به آنها جلوگیری کنید بازی راهی را برای اینکه بتوانید آنها را نابود سازید نیز تهیه کرده است. برای نابودی مار های دیگر و همچنین مار هایی که به عنوان پلیر دیگر در بازی بازی می کنند باید خودتان را در موقعیتی قرار دهید که سر مار حریف یا مار مشکل در مسیر حرکتی باشد که بدن مار شما وجود دارد. اگر سر مار شما به آنها برخورد کند شما بازی را می بازید.

حرف آخر

در مجموع بازی Snake It ‘Til You Make It را یک بازی سرهم و ساده و با گرافیکی رم و روان باید خواند که تقریبا بیست و پنج مرحله آن با ارزش گیم پلی خوبی دارد که در زمانی که نیاز دارید با بازی های کوچک اوقات خودتان را بگذرانید به کار می آید.

Verdict

Snake It ‘Til You Make It is a simple and easy game with a smooth graphic that has about twenty-five stages with good gameplay that you can spend your time with when you need small games. Spend comes in handy.

5

نقاط قوت

  • ساده و نوستالوژی
  • دارای درجه سختی های متفاوت
  • 25 مرحله مختلف

نقاط ضعف

  • مشکل در مولتی پلیر
6 گرافیک
3 داستان
7 گیم پلی
4 موسیقی