نقد و بررسی Snooker Nation Championship

نقد و بررسی Snooker Nation Championship

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و چالش برانگیز Snooker Nation Championship رفتیم. این بازی توسط ناشر دهنده Cherry Pop Games توسعه و ارائه شده است. این بازی همانطور که از اسمش پیداست از سری بازی های بیلیارد است.  شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی  Snooker Nation Championship با تیم نقد و بررسی های بازی Gamingles همراه باشید.

آنچه که در این عنوان تجربه می شود بازی اسنوکر است جا می توانید این بازی (Snooker Nation Championship) را به صورت تک نفره و چند نفره آنلاین و محلی بازی کنید. گیم پلی بازی کامل چالش بر انگیز است و همچنین موتور استفاده شده برای طراحی این بازی WSC است که برای مسابقات رسمی استفاده می شود.

قسمت تک نفره بازی Snooker Nation Championship به شکل برنامه اصلی به شمار می‌رود که شامل شش مرحله از مرحله مقدماتی تا مرحله نهایی است. برای کسب صلاحیت بازی شما باید شش حریف را در مسابقات مختلف و تک نفره شکست دهید و باید قبل از رفتن به مسابقات اصلی این مسابقات را از سر بگذرانید، مسابقات اصلی به طور حذفی هستند و عامل مسابقات چند فریم با طیف وسیعی از بازیکنان تشکیل شده است.

در قسمت تنظیمات بازی Snooker Nation Championship 3 نوع درجه مختلف سختی وجود دارد در بازی مجموعه ای از کمک ها را می توانید با روش مسابقه خود و بازی کردن خود تنظیم کنید و انتخاب کنید تازه‌ترین کمک شما در این بازی این است که خط توپ به شما نشان می دهد که مسیر کدام توپ را باید شلیک کنید همانطور که جهت هدایت توپ نشانه به طور بالقوه به پایان می رسد و پایین می آید. این بازی تمام توانایی های بازیکنان را به چالش می کشد و دارای کنترل ساده می باشد که در نهایت باعث می‌شود که بازی در گیم پلی خود را بهتر نمایش دهد.

مسابقات قهرمان بازی Snooker Nation Championship تنها چند سال طول می کشد و از طریق انجام آن میتوانید پاداش را دریافت کنید اما پیشرفت بسیار زیادی در روند بازی شما نخواهد داشت هنگامی که شما در این مسابقات برنده شوید جوایزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. و آنها خواهید توانست لوازمی را مانند چوب های بیلیارد رنگی و یا طرح های منحصر به فردی برای میز بیلیارد خود بخرید.

حالت چند نفره بازی Snooker Nation Championship همانطور که از اسمش پیداست کاملا مشخص است. شما در این حالت می توانید با دوستان خود به بازی بپردازید به طور کلی Snooker Nation Championship یکی از بهترین شاخصه‌های یک بازی گروهی است. مطمئناً حالت آنلاین بازی حالتی است که شما بیشتر وقتتان را صرف خواهید کرد حتی از حالت یک نفره و حالت فصلی بازی و یا حالت آنلاین بهترین نوع گیم پلی است. همچنین در حالت آنلاین نیز جوایز بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید وسایل بیشتری از فروشگاه بازی تهیه کنید.

این بازی (Snooker Nation Championship) از لحاظ گرافیکی بسیار دقیق و زیبا طراحی شده است در بازی از لحاظ موسیقی هیچ توضیح خاصی وجود ندارد و از لحاظ داستانی هم هیچ روایتگری برای آن وجود ندارد در بازی فقط یک داور وجود دارد که اشتباهات و یا امتیازات شما را برسی می کند و آنها را اعلام می کند. بازی Snooker Nation Championship بیشتر روی گیم پلی خود تمرکز دارد تا روی تصاویر فانتزی. فضای بازی مانند مسابقات قهرمانی بین المللی اسنوکر به نظر می‌رسد و  کاملا واقع گرایانه طراحی شده اند.

حرف آخر

به طور کلی بازی Snooker Nation Championship به بهترین شکل عملکرده است و از لحاظ گرافیک دارای گرافیک خیره کننده و ولاقع گرایانه است. متاسفانه موسیقی بازی از مواردی است که اشاره زیادی به آن نشده است و دارای اشکلات و کمبود هایی است البته در بخش صداگذاری ها بازی کمی خوب عملکرده است و به اندازه کافی راضی ککنده است. گیم پلی بازی به صورت واقع گرایانه و کاملا حرفه ای طراحی شده است و دارای مراحل متععد و چالش برانگیزی است. Snooker Nation Championship از آن دسته از بازی هایی است که می تواند تا ساعت ها بازیکن را مشغول گیم پلی مهیج و مفرح خود کند و آن را می شود از پینشهاد های جذاب اشاره کرد.

Verdict

In general, the Snooker game is the best in the country, and is graphically graphic with stunning graphics and loyalty. Unfortunately, the music of the game is one of the things that has not been mentioned a lot, and it has some drawbacks and weaknesses. Of course, the sounds of the game have worked a bit well and are quite pleasing. The gameplay is designed in a realistic and professionally designed and challenging way. The Snooker International Championship is one of those games that can keep players entertaining and entertaining for hours, making it attractive to attractive dealers

7.5

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • گیم پلی مهیج

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
8 گرافیک
8 گیم پلی
7 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه