نقد و بررسی Soul Searching

نقد و بررسی Soul Searching

بازی Soul Searching عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی است. این بازی جذاب توسط شرکت Kayabros طراحی و توسط شرکت QubicGames  نیز منتشر شده است. این بازی جذاب برای پلتفرم های Switch و PC نیز عرضه شده است.

اتمسفر بازی Soul Searching در سطح بسیار آرام است ، به راحتی می توان از محتوای عاطفی اساسی در اولین ساعات بازی غافل شد.

در گیم پلی بازی Soul Searching شما یک بلوک بی نام و نشان هستیدکه جنس آن نیز معلوم نیست. این بلوک تمام عمر خود را در حال رشد در جزیره ای دور افتاده است. در گذشته ، اجداد شما برای قایق سواری به مکانی معنوی به نام جستجوی روح می رفتند ، سفری که در راز ، غم و اندوه و در بعضی موارد حتی مرگ خاتمه می شد. جستجوگرهای روح در جزیره شما نادر هستند و اکثر آنها از بین رفته اند و فقط یکی از آنها هنوز زنده است.

در گیم پلی بازی Soul Searching در حین جستجوی خود ، جزایر دیگر و ساکنان آنها را پیدا خواهید کرد ، شاید در این راه چند دوست نیز پیدا کنید و درس مهم آنچه را که جستجوگر روح واقعی است را یاد می گیرید.

در گیم پلی بازی Soul Searching انجام کارهای کوچک در خارج از منزل مانند جمع کردن طلا برای خرید وسایل برای قایق یا جمع آوری orbs های درخشان کوچک ، بسیار مهم است. در حالی که در دریا سفر می کنید، از منابع برای زنده ماندن و از خطرات هنگام بروز آمدن باید از راه فرار استفاده کنید.

در بازی Soul Searching خطرات و دشمنان متنوعی بین جزایر برقرار است و می تواند در هر زمان اتفاق بیفتد. اولین ملاقات شما با یک شاهین بزرگ خواهد بود که در حال فرود آمدن است و کارکاتر بازی را به چنگالش در می آورد ، و شما را وسط اقیانوس رها خواهد کرد.

در گیم پلی بازی Soul Searching قایقی که در اختیار دارید به هیچ وجه قابل ارتقاء نیست ، اما می توانید با خرید موارد بزرگتر و بهتر در طول راه ، آن را ارتقاء دهید. قایق های بزرگتر و بهتر را می توان با سکه های طلا خریداری کرد که با غوطه ور شدن در آب یا فروش مواد غذایی مانند ماهی و میوه به فروشنده می توان آنها را جمع کرد. اندازه قایق انواع وسایلی را که می توانید در کشتی ذخیره کنید ، تعیین می کند ، مانند دوربین شکاری ، وسایل ماهیگیری و … را در سفر آسان تر می کند.

در گیم پلی بازی Soul Searching استفاده از منابع بخش بزرگی از بازی است. برای مثال در اختیار داشتن استخر ماهیگیری ، مجدداً تأمین مواد غذایی کم مصرف آسانتر می شود.  ماهیگیری زمان و کمی مهارت لازم دارد ، اما حتی در این صورت بستگی به این دارد که آیا تعدادی ماهی در نزدیکی قایق شما وجود دارند یا باید جابجا شوید.

طراحی بصری بازی Soul Searching در حالی که شبیه به بازی هایی پیکسلی است در اینجا این عناصر به صورت پر جزئیات تری در دسترس هستند. رنگ ها غنی و پر رنگ هستند ، حتی هنگام حرکت در مورد محیط های بازی برخی از موارد احساس تازه بودن می کنند. در بازی Soul Searching در طول روز رنگ ها از هم متمایز نیستند ، اما شب ها بین سایه های نرم بنفش و زرد می شوند در حالی که تمام مدت درخشش دوستانه دارند.

مشکلی از طراحی تنهایی در Soul Searching وجود دارد ، چیزی که حتی رنگهای شاد آن و فضای استقبال از آن نمی تواند در زیر سطح باشد. بازدید از جزایر و صحبت با افراد محلی ، زندگی روزمره و موانع پیش روی آنها را به من می آموزد.

در بازی Soul Searching طراحی صدا نیز به خوبی انجام شده است. گیم پلی بازی با موسیقی متن آن کاملا هماهنگ است. موسیقی و صداهای محیطی دقیق بود ، متناسب با محیط بود و مشکلی در آن دیده نمی شود.

 

حرف آخر

بازی Soul Searching یکی از جذابترین عناوین در سبک بازی های اکشن ماجراجویی است. این بازی جذاب و سرگرم کننده از داستانی زیبا و شخصیت های دوستداشتنی برخوردار است. این عنوان جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و ماجراجویی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Soul Searching is one of the most fascinating titles in the style of adventure action games. This fascinating and entertaining game has beautiful story and lovely characters. We recommend this fascinating title to lovers and fans of action-adventure games

7.4

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن خوب
  • داستان جذاب

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • باگ های ریز در مکانیک فنی
6.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
8 موسیقی