نقد و بررسی Spirit Hunter: NG

نقد و بررسی Spirit Hunter: NG

داستان بازی Spirit Hunter: NG پنج سال پس از وقایع وحشتناک در Death Mark رخ می دهد. ماهیت اصلی بازی که Kakuya نام دارد با تهیه کارت پستال مشکی در آستان خود ، بازیکن را همراه خود پیش می برد. شخصیت اصلی NG ، که در تروجان پسر بد معمولی قرار دارد و مشخص است ، هنگامی که خواهر کوچکترش ناگهان با Kakuya روبرو می شود و در مراسمی که برادرش او را بازداشته بود از رفتن ، شرکت می کند. برای نجات خواهرش او باید راهی شکست دادن کاکاویا پیدا کند.

بازی Spirit Hunter: NG بسیاری از اجزای گیم پلی را از نسخه قبلی خود حفظ می کند. برای فرزندان ، بدانید که تحقیقات هنوز هم به صورت انتخاب نقطه و کلیک شما هستند که روایت بازی را از طریق لوکیشن های خالی از سکنه ارائه می دهد و سرنخ های مربوط به پرونده فعلی را جستجو می کند. در گیم پلی بازی مجموعه ای از تصمیماتی هستند که در روند بازی تاثیر گذار هستند.

بازی Spirit Hunter: NG مکانیک جدیدی با نام خون سنجی را به بازیکنان معرفی می کند. این یک قدرت ویژه ای است که شخصیتی در اختیار کاراکتر اصلی قرار می دهد و پس از لمس یک رگ خونی ، نمایان می کند. آنچه اتفاق می افتد یک CG مختصر است که وقایع خاصی راجع به شخصی که خون متعلق به آن است نشان می دهد. همچنین لازم به ذکر است که نبردهای باس فایت های بازی کمی متفاوت از Death Mark عمل می کنند. به جای تعیین ترکیب صحیح برای دفع مهاجم و حمله آنها، باید کالای مناسبی را پیدا کنید که در یکی از چندین نقطه درخشان برای استفاده از آنها استفاده کنید.

طرفداران سیستم حالت همگاری در Death Mark خوشحال خواهند شد که بدانند این بار در بازی Spirit Hunter: NG نیز با بازیگران بسیار دوست داشتنی رو به رو خواهند شد. هر یک با شخصیتهای جذاب خود که تنها چند خط پس از دیدار با آنها می گذرند ، کاریزماتیک است. سیستم قضایی جدید NG حتی به شما امکان می دهد با واکنش به برخی از چیزهایی که می گویند روابط با آنها برقرار کنید. در پایان هر باس فایت ، متحد شما را از بندهای معنوی تهدیدکننده زندگی آنها آزاد می کند. از طرف دیگر از بین بردن آنها باعث می شود که نفرین روح بر روی شریک فعال شما بیفتد و فقط ممکن است زمان مرگ شما به شروع شدن تبدیل شود.

بازی Spirit Hunter: NG دارای طراحی بصری زیبا و جذابی است. توسعه دهندگان بازی جزئیات زیادی را در مورد شخصیت ها ، محیط و طراحی هیولا خود قرار داده است که حتی از پیشینیان خود تصاویری خیره کننده را تحت الشعاع قرار می دهد. در این بازی اغلب شخصیت های زن را به طرز وحشیانه ای و در مراحل مختلف آسترینگ نشان می دهد. شکی نیست که این عنوان فقط یک بازی ویدیویی برای بزرگسالان است.

در گیم پلی بازی Spirit Hunter: NG عناصری به نام D-mail وجود دارند که یک سری پیامک از یک فرستنده اسرارآمیز به نام D-Man هستند. دریافت یکی از آنها شما را به شکار انواع پیام ها می فرستد و هدف شما از پیدا کردن کارت D است که در جسم مشخص شده و مخفی شده ای در زمان اختصاص یافته پیدا کنید.

حرف آخر

در حالی که بازی Death Mark ، جنبه تاریک ترین انسان ها را از طریق یک لنز سرکوبگر بررسی می کند ، NG با ماهیت و روایتی دردناک نشان می دهد که زندگی بی رحمانه چگونه می تواند باشد. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اشاره و کلیک و ماجراجویی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

While Death Mark explores the darkest aspects of humans through a repressive lens, NG illustrates in a painful way how life can be brutal. We offer this fun and entertaining game for lovers and fans of style, click and adventure games

6.9

نقاط قوت

  • داستان جذاب
  • طراحی بصری زیبا و چشمگیر
  • مکانیک روان گیم پلی

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • موسیقی متن نه چندان خوب
  • عدم وجود بخش آموزشی
7 گرافیک
7 گیم پلی
7.5 داستان
6 موسیقی