نقد و بررسی Story of a Gladiator

نقد و بررسی Story of a Gladiator

بازی Story of a Gladiator عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن است. این بازی جذاب توسط شرکت Brain Seal Ltd طراحی و منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, macOS نیز عرضه شده است.

در بازی Story of a Gladiator شما به عنوان یک گلادیاتور بی نام قرار دارید که به دنبال سرنوشت خود وارد یونان می شود. او می خواهد یک قهرمان مبارز در روم تبدیل شود. برای انجام این کار ، وی باید دوازده موج مبارزان را شکست دهد ، هر موج به تدریج دشوارتر می شود ، در حالی که مبارزان بیشتری در عرصه کوچک جمع می شوند.

در گیم پلی بازی Story of a Gladiator دشمنانی چالش برانگیز حضور دارند که از انواع مختلف سلاح ها مجهز شده اند. شمشیر ، نیزه و سپر همه دشمنان بسته به تخصص آنها متفاوت است. اهداف بازیکن علاوه بر شکست دادن گلادیاتورهای دیگر در هر مرحله دریافت سه ستاره است و باید تا حد امکان XP و پول را به اندازه کافی جمع کند.

در بازی Story of a Gladiator پول از مزایای شما برای دریافت زره پوش ، سلاح های بهتر و چاقوها برخوردار می شود. با هر سطح به دست آمده ، گلادیاتور شما قفل مغازه ها و سایر سازه ها را که در آن می تواند نیرو ها و دارو را به صورت غذا خریداری کند ، باز کند.

در بازی Story of a Gladiator با رسیدن به سطح جدید یک نکته اضافی برای خرید یک مهارت یا یک سطح مهارت را به شما اعطا می کند ، که خوشبختانه می توان قبل از هر مبارزه آن را فعال کرد و بسته به نوع و سلاح های دشمن که با آن روبرو هستید ، می تواند تاکتیک های مختلفی را ارائه دهد.

بازی Story of a Gladiator با افزایش سطح پیچیدگی ، XP نیز برای پیشرفت و مقدار طلای مورد نیاز برای خرید تجهیزات بهتر نیز مورد نیاز است. شما باید بیشتر از وقت خود را برای جنگ مجدد در همان آرنا ها سرمایه گذاری کنید تا XP و طلای مورد نیاز برای پیشرفت را دریافت کنید.

در گیم پلی بازی Story of a Gladiator علاوه بر انواع دشمن ، این بازی تعداد دشمنانی را که در سطح مشخصی با آنها روبرو می شوید ، بالا می برد. با بالارفتن رتبه گلادیاتورها ، نوسان شمشیرها ، تیرهای نیزه ، و حرکت در همه جا ، این عرصه فضای یک تیراندازی را به خود جلب می کند.

Story of a Gladiator یک بازی اکشن جذاب و سریع است که متاسفانه از نقص هایی در زمینه پاداش دهی رنج می برد که کمی ناامید کننده است.

بازی Story of a Gladiator طراحی بصری پیکسلی جذابی دارد و مفهوم جالب جنگیدن در عرصه بازی را دارد. این یک انفجار است و فقط در مراحل بعدی که پیشرفت رکود می کند ، استقبال خود را بیش از پیش تحت تأثیر قرار می دهد.

بازی Story of a Gladiator دارای یک شخصیت فریبنده مناسب و معقول است. توسعه دهنده بازی شما را در کفش های خیس خون یک مبارز قرار می دهد که برای رسیدن به جلال و شهرت در آرناهای پر از خون می جنگد. در یک نگاه بازی با انیمیشن ساده و رابط کاربری اصلی کمی مشکل دار به نظر می رسد ، اما به محض اینکه در مبارزات شمشیر خود را بدست بگیرید ، طلا بدست خواهید آورد و توسط آنها زرادخانه خود را ارتقا دهید.

پس از انتخاب یک سطح دشواری و یکی از سه زمینه برای شخصیت خود ، وظیفه حمله کردن ، دفاع کردن و جا خالی دادن برای پیروزی در سه کمپین را بر عهده دارید که هر یک از آنها شامل ۱۲ جنگ مختلف است.

در بازی Story of a Gladiator برخی از درگیری ها می بینند که شما در برابر زخم های پوشیده از لباس loincloth از بین می روید و برخی دیگر ببرها ، صدها سال و قهرمانان را به سمت شما می اندازند. هر مسابقه دارای علامت های عجیب و غریب و خاص خود است. مبارزات بعدی حتی خطرات زیست محیطی را وارد می کند و انواع مختلف دشمن برای غلبه بر آنها به استراتژی های خاصی احتیاج دارد.

حرف آخر

منحنی دشواری بازیکن را مدتها به چالش می کشد و حتی روی کنترل آسان اما ساده و به روزرسانی های مداوم بازیکن ، گیم پلی بازی را کمی مشکل می کند. اما متأسفانه مواقعی وجود دارد که Story of a Gladiator ناامید کننده می شود. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن پیشنهاد می کنیم.

Verdict

The difficulty curve challenges the player for a long time, and even on easy but simple controls and constant player updates, the gameplay becomes a little tricky. But unfortunately there are times when the Story of a Gladiator becomes frustrating. We offer this fun and entertaining game to lovers and fans of action style games

 

6.9

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • داستان جذاب

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • باگ های ریز در سیستم پاداش دهی
  • موسیقی متن ضعیف
6.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
7 داستان
6.5 موسیقی