نقد و بررسی Stranded Deep

نقد و بررسی Stranded Deep

در این مطلب قرار است تا با نقد و بررسی بازی Stranded Deep همراه شما باشیم. این بازی که در دسته بازی های ماجراجویی قرار می گیرد ، به خوبی حس ماجراجویانه را به شما منتقل می کند. نحوه پرداخت به این بازی به خوبی صورت گرفته و به واقع شما همراه کاراکتر اصلی بازی خواهید شد. این بازی روایت کننده اتفاق غیر منتظره ای است که حالا شما به عنوان کاراکتر این بازی باید خود را نجات بدهید. روند کلی این بازی سراسر از اتفاقات نو و مهیجی است که شما را از انجام این بازی راضی نگه خواهد داشت. در ادامه بصورت دقیق تری به نقد این بازی خواهیم پرداخت.

داستان این بازی هنگامی رقم می خورد که شما در هواپیمایی هستید. در بین راه هواپیما به مشکل می خورد و شما در وسط اقیانوس فرود می آیید. بسیاری از همراهان شما در این سفر و بخاطر این سقوط جان خودشان را از دست می دهند. حالا شما باید جام خودتان را نجات بدهید. این بازی در واقع داستانی در ژانر بقا نیز دارد. فراموش نکنید این بازی کاملا هیجان را به شما منتقل می کند. ماجراجویی در این بازی به شکل جذابی طراحی شده و شما باید انواع و اقسام کار ها را برای بقای خودتان انجام بدهید.

در این شما اتفاقات متفاوتی را تجربه خواهید کرد. در بخش هایی از این بازی شما باید شنا و یا قایق سواری کنید. در بخش هایی دیگر از این بازی شما برای بقا مجبور هستید که به فکر شکار کردن بروید. موقعیت هایی که شما در این بازی در آن ها قرار می گیرید نیز کاملا متفاوت و جذاب می باشد. شما یک فضای بسیار دشوار و غیر منتظره را تجربه خواهید کرد. شما در جزیره ای تک و تنها باید روز و شب را سپری کنید ، تا بتوانید خودتان را نجات بدهید. جزیره ای که در آن پر از اتفاقات ناگهانی و ناگوار می باشد. این بازی حتما تجربه ای متفاوت و جذاب برای شما خواهد بود.

گرافیک این بازی به خوبی طراحی شده است. در واقع در زمینه شبیه سازی موقعیت ها از لحاظ گرافیکی ، گروه سازنده بازی یعنی گروه Beam Team Games موفق عمل کرده اند. قاب هایی که ما در این بازی مشاهده می کنیم ، همگی از منظر گرافیکی زیبا و تحسین برانگیز خلق شده اند. گرافیک این بازی به واقعی شدن بازی کمک کرده است. واقع گرایانه بودن فضاهای مختلف از سقوط هواپیما ، گیر افتادن در دریا ، روز و شب در جزیره و غیره همگی باعث شده اند تا نمره این بازی از لحاظ گرافیکی نمره قابل قبولی به حساب بیاید.

گیم پلی این بازی نیز نمره قابل قبولی را به خودش اختصاص می دهد. هر چند که نمی توان آن را بدون عیب و ایراد دانست ، اما در قالب یک امتیاز دهی ، می توان به آن امتیاز خوبی داد. در واقع همین که شما در موقعیت های مختلف قرار می گیرید و نجات پیدا کردن شما کاملا با خود شما می باشد ، باعث می شود تا از گیم پلی این بازی راضی باشیم. تنها چیزی که در خصوص گیم پلی این بازی به چشم می خورد ، کمی در دسترس نبودن ابزار های مختلف می باشد. در نهایت باز هم باید اشاره کنیم که گیم پلی این بازی متناسب با روند کلی بازی می باشد.

موسیقی متن این بازی نیز به خوبی انتخاب شده است. صدا گذاری در این بازی به شکل عالی اتفاق افتاده است. مثلا در اولین اتفاق و حادثه بازی که مربوط به سقوط هواپیمای شما می باشد ، نقش موسیقی به خوبی احساس می شود. در واقع موسیقی در موقعیت های مختلف به خوبی نزدیک به واقعیت بوده و این امر باعث شده تا ما بیش از هر زمانی وارد دنیای جذاب ماجراجویانه این بازی شویم.

حرف آخر

اگر به دنبال یک بازی ماجراجویانه جذاب هستید ، این بازی به شما پیشنهاد می شود. در حین این بازی ، شما در موقعیت های مختلفی قرار می گیرید. نجات پیدا کردن شما کاملا در دستان شماست. شما باید تمام تلاش خودتان را برای بقا خرج نمایید. گرافیک عالی ، گیم پلی مناسب ، داستان جذاب و موسیقی متن خوب از جمله ویژگی های این بازی به حساب می آیند.

Verdict

If you are looking for an exciting adventure game, this game is recommended for you. During this game, you will be in different situations. It is up to you to save yourself. You just have to be more discriminating with the help you render toward other people. Excellent graphics, good gameplay, interesting story and good soundtrack are some of the features of this game.

7.1

نقاط قوت

  • شبیه سازی واقع گرایانه
  • بهره مندی از داستان جذاب
  • موسیقی متن عالی

نقاط ضعف

  • وجود ایرادات اندک در گیم پلی
  • سخت بودن کنترل در اوایل بازی
7 گرافیک
6 گیم پلی
8 داستان
7.5 موسیقی