نقد و بررسی Streets of Rogue

نقد و بررسی Streets of Rogue

امروط سراغ نقد و بررسی بازی Streets of Rogue رفتیم. این بازی در ژانر بازی های اکشن RPG و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط Matt Dabrowski طراحی و توسط tinyBuild  منتشر شده است و برای پلتفرم های Nintendo Switch, Linux, Microsoft Windows, macOS, Macintosh operating systems انتشار یافته است. شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی Streets of Rogue با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

با وجود اینکه Cannibal یکی از ویژگی های چندین شخصیتی است و در این بازی هیجان انگیز و اکشن ارائه شده است و به طور کلی RPG روی rogue-lite متمرکز شده است. و این جان بسیار جذاب شما را باد می کند که این بازی را چندین دفعه تکمیل کنید.

توسعه دهندگان بازی Streets of Rogue این سبک از بازی را با تنوع بسیاری طراحی کرده‌اند. و در بازی مجموعه ای از ویژگی های شگفت انگیز ایجاد شده است. در این بازی طراحی شخصیت های بازی جذاب و فوق العاده طراحی شده است. برای مثال سربازها اعضای وفاداری هستند که هم جنسان خود را استخدام می‌کنند و مخالف خود را از بین می برند. برای مثال دانشمند انسانی یا گوریل موز خور ازین دسته از سربازان هستند. در بازی کلاس های منحصر به فردی وجود دارد که هر کدام از آنها دارای قابلیت ها و توانایی های متعددی هستند که اقلام و مهارت های مختلفی نیز به همراه دارد. هر یک از شخصیت های بازی Streets of Rogue بسیار جذاب هستند و برای بازیکنان تفاوت به نظر می رسد بازیکنان می توانند از مزایا و معایب شخصیت انتخابی خود مطلع شود و در جهان شگفت انگیز بازی واکنش نشان دهد.

بازی Streets of Rogue دارای طراحی های منحصر به فردی در عوامل محیطی است و هر یک از مراحل بازی به طور متفاوتی طراحی شده اند. ساکنین این شهر عجیب و قریب به تمام کارهای مشا واکشن نشان می دهند. شما می توانید با آنها کنار بیایید و به آنجا را محل زندگی خود قرار دهید بله می توانید به سرعت بهترین کار ممکن را انجام داد.

گیم پلی بازی Streets of Rogue چیزی است که ما چند سال پیش از عنوان های Roguelike انتظار داشته ایم. بازیکنان باید از گزینهای مختلف به انتخاب کلاس کاراکتر های خود بپردازند که می توانند در گیم‌پلی پیش رو متعدد شوند و بتوانید کاراکتر های بیشتری را باز کنید. کلاس شما ویژگی های ساده توانایی ها و شروع بازی را در بر دارد. در این خیابان ها فرصت های فراوانی برای بدست آوردن لول های مختلف قرار دارند. می توانید همچنین به جمع آوری چرخ دنده ها بپردازید و یا شانس خود را در سبک بقا امتحان کنید. شما در طول گیم پلی بازی Streets of Rogue می توانید مبارزه کنید سرقت کنید و هک کنید و سطح خود را در جهان بازی بالا ببرید.

بازیکنان می توانند به عنوان یک عضو جدید اسم تیم مقاومت قرار بگیرند و به انجام ماموریت های خطرناکی بپردازند که هر کدام از آنها دارای دو مرحله به مرحله است که نیازمند انجام اهداف خاصی است. ماموریت های اضافی رویداد های مراحل و هر چیز دیگری که در این شهر به توانایی در انجام بدهید یک راه بسیار خوب برای صرف کردن وقت است. همچنین ماموریت های بازی Streets of Rogue یک لیست کامل از مجموعه ای از امکانات در اختیار بازیکنان قرار می دهد. امکان می تواند آزاد کردن یک زندانی یا بازیابی موارد و یا خنثی کردن یک هدف باشد.

چشم انداز و برنامه ریزی دهه در بازی Streets of Rogue عکس چالش های بازی را انجام می‌دهد اما گاهی اوقات به نیروی بی رحمی بهترین مناطق را برای حرکت رو به جلو است. این منظور در گیم پلی بازی بازیکنان می توانند از صداهای مختلف استفاده کنند در زمان آن می‌توان به چاقو و شمشیر تپانچه و تفنگ ساچمه ای تا برخی از مواد منفجره کننده نام برد. پخش انواع مختلف از غذاها و یا اقلام مفید در مورد بازی وجود دارد که شما آنها در موجودی بازی ذخیره کنید.

کاراکتر های بازی Streets of Rogue از لحاظ تصمیم گرفتن برای بازیکنان گزینه های فراوانی دارند که با پیشرفت و انجام فعالیت های خاصی در بازی قرار دارد. برای مثال انتخاب کاراکتر سرباز برای افرادی است که به مبارزات انتخابی استفاده می کنند در حالیکه هکرها دزدان و خون آشام ها توانایی های منحصر به فردی دارند که به شما این امکان را می دهد با چیزهای شگفت انگیز روبرو شوید. و همچنین بانکداران مغازه‌داران فرصت بهتری برای کمک به استخدام افراد دارند به طور کلی انتخاب ها در اختیار بازیکن قرار دارد.

حرف آخر

گیم پلی بازی Streets of Rogue در سبک مبارزات دارای ویژگی های منحصر به فردی است. بازی از لحاظ عملکرد و دارای سرعت بسیار بالای صورت متغیر ها و گزینه هایی دارد که چیزها را جالب و سرگرم کننده نگه می دارد. بازی دارای گیم پلی سرگرم کننده و جذابی است و از روایت داستانی فوق العاده ای برخوردار است

Verdict

Streets of Rogue’s gameplay style has unique features. The game has a very high performance and high speed capability with variables and options that keep things fun and fun. The game has fun and fun gameplay and has a fantastic narrative story

6.9

نقاط قوت

  • گیم پلی جذاب
  • داستان خوب

نقاط ضعف

  • موسیقی ضعیف
  • باگ های ریز در منو
  • گرافیک معمولی
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6.5 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه