نقد و بررسی StrikeForce Kitty

نقد و بررسی StrikeForce Kitty

در بازی StrikeForce Kitty شما نقش ۴ بچه گربه از پادشاهی گربه ها را بر عهده دارید که برای نجات شاهزاده خانم گربه که توسط امپراتوری روباه ربوده شده ، استخدام می شوید. این بازی جذاب با سبک اکشن RPG ، مجموعه ای از زره ها برای جمع آوری ، طیف گسترده ای از اسلحه برای تجهیز و تعداد زیادی مرحله برای بازی و پخش مجدد را دارا است.

مکانیک بازی StrikeForce Kitty از نظر طراحی نسبتاً ساده است و شما فقط از دکمه ماوس برای پرش استفاده می کنید و کاراکتر بازی به طور خودکار به سمت راست حرکت می کند. شما باید از روی اشیاء پرش کنید ، به پورتال ها راه پیدا کنید ، از روی صخره ها پرش کنید و اشیاء مختلف را جمع آوری کنید. مبارزات در بازی فقط به یک دشمن یا گروهی از آنها را شامل می شود و حمله خودکار بازی برای هر دو تیم تا شکست یک طرف ادامه می یابد.

وقتی در داستان و مراحل بازی StrikeForce Kitty پیشرفت می کنید ، همه روباه ها به صورت بسیار قابل تشخیص دیده می شوند. برخی از دشمنان قبل از اینکه لباس آنها را به طور کامل بدست آورید ، ۳ بار نیاز به کشته شدن دارند. که هر بار شامل کلاه ، پیراهن و سلاح آنها است. هر مورد دارای مزایایی به سطح گربه شما می افزاید و می توانید متناسب با آنچه که می بینید مطابقت داشته باشید. جمع آوری یک مجموعه کامل همچنین باعث می شود در مهارت های جایزه تیم خود از سطح بالایی برخوردار شوید و به مهارت های شما امکان می دهد صدمات بیشتری را نیز به دشمنان وارد کنید.

باس فایت های بازی StrikeForce Kitty بسیار ساده است زیرا شما محدود به کاری هستید که می توانید انجام دهید و برای بدست آوردن تاج برای هریک از مراحل باید ۴ بار حداقل آنها را شکست دهید. هر بار که باس فایت بازی را شکست دهید ، قوی تر می شود و تعداد امتیاز بیشتری خواهید داشت.

با پیشرفت در مراحل بازی StrikeForce Kitty ماهی های رنگی مختلفی جمع آوری می کنید. این ماهی ها نشانه های بروزرسانی برای سطح پیشرفت شما هستند. روش های دیگری نیز برای باز کردن قفل آیتم ها و کسب پاداش وجود دارد. یک کافه وجود دارد که برای مدت مشخصی به شما چرم گاومیش می دهد. یک دستگاه چرخشی نیز وجود دارد که برای چرخیدن و جایزه دادن نیاز به ۳۰ سکه طلا برای هزینه دارد. با حرکت ماوس روی غذا به شما نشان داده می شود که Buff چه کاری انجام می دهد و چه مدت طول می کشد.

دستگاه چرخشی بازی StrikeForce Kitty همیشه ۳۰ سکه برای چرخش هزینه می گیرد اما در جوایز کمی تصادفی عمل می کند. وقتی دستگاه می چرخد ، می توانید ماهی ، پول ، لباس ، سلاح یا حتی هیچ چیز دریافت کنید. هنگامی که به یک سطح کافی رسیدید ، همه چیزهایی که واقعاً پس از آن هستید لباس و اسلحه است زیرا ماهی و پول جایزه های اندک هستند که هزاران دلار برای ارتقاء ۱ سطح قیمت دارند.

حرف آخر

در کل بازی StrikeForce Kitty بسیار سرگرم کننده است اما می تواند بعد از مدتی تکراری شود. پخش مجدد برای آن زیاد است زیرا هر مرحله برای جمع آوری همه چیز حداقل به ۳ بار بازی مجدد نیاز دارد. این بازی برای بازیکنان جوان توصیه می شود زیرا گیم پلی آن فقط شامل یک مبارزه با یک کلیک است ، اما برای بزرگسالانی که می خواهند آن را به ۱۰۰ درضد برساندد به اندازه کافی دشوار و چالش برانگیز است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن RPG پیشنهاد می کنیم.

Verdict

The whole StrikeForce Kitty game is a lot of fun, but it can be repeated after a while. Replay is great because it requires at least 3 replay times to collect everything. This game is recommended for young players because its gameplay only involves one-click combat, but it is challenging and challenging enough for adults who want to score 100. We offer this entertaining and entertaining game to lovers and fans of RPG style action games

7.3

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان جذاب
  • مکانیک روان گیم پلی

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • موسیقی متن نه چندان خوب
  • تکراری شدن بازی بعد از مدتی
6.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7 موسیقی