نقد و بررسی Summer Sports Games

نقد و بررسی Summer Sports Games

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و دوستداشتنی Summer Sports Games رفتیم. این بازی توسط Joindots طراحی و توسعه شده است موضوع اصلی این بازی ورزش های تابستانی و المپیک است این بازی شامل مینی بازی های نظیر دو ماراتن، وزنه برداری تیراندازی با کمان ورزش های قطبی دوچرخه سواری و… است. شما در ادامه نقد و بررسی این بازی چالش برانگیز می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

هر کدام از مینی بازی های عنوان Summer Sports Games دارای رویداد ها و موسیقی های مربوط به خود است که هرکدام نسبت به یکدیگر متمایز و متفاوت هستند. موفقیت در این بازی‌ها می‌تواند بستگی به سرعت عملکرد شما در بازی Summer Sports Games داشته باشد برای این کار می‌توانید رویدادها و مسابقات مختلفی را انجام دهید که هرکدام از آنها چالش برانگیز و مفرح هستند. مهمترین هدف شما در این بازی انتخاب یک کاراکتر برای هر یک از مسابقات است و باید مدال ها را از آن خود کنید و قهرمانی را به دست آورید.

شما می توانید اکثر مسابقات این بازی (Summer Sports Games) را به صورت یک نفره انجام دهید و حریفان شما که در این بازی در مقابل شما قرار دارند در واقع حریفان کامپیوتری هستند در هر یک از این ورزش ها دارای دوازده مرحله گیم پلی مسابقات چالش برانگیز و متفاوت است مانند دیگر بازی ها در مراحل ابتدایی بازی گیم پلی بازی ساده و آسان است و به راحتی می توانید به مراحل بالاتر راهیابی پیدا کنید اما در مراحل پایانی هر مسابقه و هر ورزش آنها چالش برانگیز تر و سخت تر می شوند اما متاسفانه طراحان بازی چالش برانگیز بودن مراحل بازی Summer Sports Games را بعد از چند مدت به طور یکنواخت و تکراری رها کردند.

بزرگترین مشکلی که در این بازی (Summer Sports Games) به چشم می خورد این است که هیچ کدام از کاراکتر های بازی در هر کدام از رشته های ورزشی هیچکدام معروف و مشهور نیستند و دارای اسم خاصی نیستند به طور کلی شخصیت های بازی فاقد هویت و نام و نشان هستند که می توان آن را یک مشکل بزرگ در شخصیت پردازی بازی قلمداد کرد. در جهت دیگر شخصی سازی در این بازی هیچ معنایی ندارد و شما نمی توانید رنگ لباسهای این بازیکنان را عوض کنید و بازیکن هیچ قدرتی در شخصی سازی کاراکترهای موردنظرش ندارد. متاسفانه بعضی از بازی های این سری Summer Sports Games بگذار شباهت دارند و تفاوت بین آنها را از یکدیگر متمایز نمی کند. بطور کلی مینی بازی های این سری خیلی کم و محدود است و توجهی به بازی های دیگر تابستانی نشده است.

بازی Summer Sports Games دارای بازی های جذابی است اما اکثر مینی بازی های سری که به یکدیگر شباهت دارند مانند دو ماراتن و دو با مانع این بازی تفاوت محسوسی بیا آنها دیده نمی شود و اکثر بازی های این عنوان به همین شکل هستند. عدم وجود فاکتور هویت در این بازی باعث می شود کمی در انتخاب کاراکترها حس تکراری بودن به مخاطب دست دهد.

حرف آخر

بازی Summer Sports Games دارای گیم پلی جذاب و زیبایی است و می تواند تا ساعت ها مخاطب را سرگرم گیم پلی خود کند. داستان بازی روایتگر موضوع خاصی نیست و معرفی کننده تعدادی مینی بازی است که مربوط به بازی های تابستانی و المپیک است اما متاسفانه بیشتر رویدادها و مسابقات این بازی به یکدیگر شبیه هستند و مشکل دیگری که در این بازی یافت می شود این است که بازی در شخصیت پردازی به ضعیف ترین شکل ممکن عملکرده و شخصیت های بازی Summer Sports Games دارای هیچ گونه هویتی نیستند و حتی حضور بازیکنان مشهور نیز در این بازی وجود ندارد. در زمینه صدا گذاری و موسیقی نیز این بازی به خوبی عملکرده و در هر مسابقه می توانید صدای تماشاگران را با یک موسیقی معمولی که در پس زمینه در حال اجرا است توجه کنید. گرافیک و جلوه های بصری بازی ساده ظراحی شده اند و فاقد هرگونه جزییات هستند اما به طور دقیق و زیبایی شکل گرفته اند. اگر از علاقه مندان بازی های تابستانی هستید این بازی می تواند برای شما راضی ککنده و مفرح باشد.

Verdict

The Summer Sports Games has a fascinating and entertaining gameplay, and can keep up with the gameplay for hours. The narrative story of the game is not a special issue, and it identifies a number of mini-games that relate to the summer and Olympic games, but unfortunately most of the events and matches of this game are similar to each other, and another problem found in this game is that the game in the character The gameplay is as weak as possible, and the Summer Sports Games characters do not have any identity, and even the presence of well-known players is not there. In the field of sound and music, the game also works well and in each contest you can listen to the audiences with a regular music running in the background. The graphics and visual effects of the game are elegant, lacking in detail, but they are shaped exactly and beautifully. If you are a fan of summer games, this game can be fun and fun for you

7

نقاط قوت

  • گیم پلی مهیج
  • گرافیک خوب

نقاط ضعف

  • عدم شخصیت پردازی
  • بی هویت بودن بازی
7.5 گرافیک
7 گیم پلی
7 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه