نقد و بررسی Super Jumpy Ball

نقد و بررسی Super Jumpy Ball

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Super Jumpy Ball رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط  Casual Games طراحی و منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های Android, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Super Jumpy Ball می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

بازی Super Jumpy Ball در نگاه اول شبیه به یک بازی معمولی موبایلی بنظر می رسد. با این حال  با وجود ظاهر ساده اش واقعاً یک بازی سرگرم کننده است. در گیم پلی بازی هدف اصلی از در هریک از مراحل هدایت توپ فنری است و بازیکن باید آن را از طریق موانعی مانند اره متحرک، نیزه ها و شکاف ها مورد هدایت کند. هدف بازی این است که برای راه یابی به مرحله بعدی به پرچم قرمز برسید اما هر یک از مراحل از یک ستاره برای جمع آوری نیز برخوردار است که در صورت بدست آوردن آن امتیاز بیشتری دریافت می کنید. جمع آوری این ستاره اغلب بسیار چالش برانگیزتر از رسیدن به پرچم است و این باعث می شود لحظات چالش برانگیز و در عین حال ناامیدکننده ای برای کسی که به پایان مرحله رسیده، باشد. واقعیت این است که مراحل بازی Super Jumpy Ball اغلب بدون دستیابی به ستاره آسان می شوند و از لذت آن کاسته می شود که باعث می شود احساس کنید که می توانید بدون نیاز به انجام کاری هریک از رماحل را به راحتی به پایان برسانید.

در بازی Super Jumpy Ball در مجموع ۴۰ مرحجحله متنوع و چالش برانگیز وجود دارد. هر کدام دارای طرح بندی های مختلف برای حرکت هستند. در حالی که ممکن است خیلی سریع مراحل آن به پایان برسند این بازی همچنین چندین حالت دیگر برای سرگرم شدن دربر دارد. از انواع حالت های آن حالت بسکتبال است که این حالت شما را در یک مرحله  با یک توپ بسکتبال که در اطراف حرکت می کند قرار می دهد. هدف در این حالت این است که توپ فنری و خنده دار خود را در حلقه قرار دهید که بسیار چالش برانگیز است.

در حالت Endless Survivor بازیکن اساساً باید خود را به پایان مرحله ای برساند که در آن نیزه هایی به دنبال او هستند. هدف این است که قبل از اینکه توسط نیزه ها گرفتار شوید تا آنجا که می توانید به پایان مرحله خود را نزدیک کنید که بسیار حالتی سرگرم کننده است.

در حالت Spike Battle: در اصل شما و دوستانتان باید با استفاده از نیزه ها سعی کنید یکدیگر را منحرف کنید و در این حال بدترین کابوس برای شما یک توپ است این حالت فقط به صورت چند نفره قابل انجام است.

در حالت Endless Runner: در این حالت شما باید تا زمانی که می توانید توپ خود را از طریق موانع مختلفی که در مقابل شما قرار دارند هدایت کنید تا قبل ازینکه وقت شما تمام شود باید آن را به پرچم برسانید این حالت فقط به صورت تک نفره انجام می شود. حالت چند نفره بازی Super Jumpy Ball نیز بسیار سرگرم کننده است و اجازه می دهد تا حداکثر ۸ بازیکن همزمان با یکدیگر به رقابت بپردازند.

حرف آخر

Super Jumpy Ball یک بازی کوچک سرگرم کننده است که برای زمان هایی که می خواهید به اوقات فراغت بپردزاید و یا با دوستانتان دورهمی دارید بسیار عالی و جذاب است. در حالی که مراحل آن معمولی بنظر می رسند که رسیدن و به دست آوردن  ستاره یا نبودن آنها از هدف واقعی برخوردار نیستند و از لذت بخش و چالش برانگی بودن آن کاسته می شود. حالت های مختلف بازی واقعاً سرگرم کننده هستند که می توانند لحات چالش برانگیز و سرگرم کننده ای را برای بازیکنان ایجاد کنند. این بازی جذاب را به طرفداران سبک بازی های اکشن و پازلی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Super Jumpy Ball is a fun little game that is great for entertaining when you want to spend time with your friends. While its stages usually seem to achieve or lack stars, they have no real purpose and diminishes the enjoyment and challenge of being a star. Different game modes are really fun that can create challenging and fun moments for players. We recommend this fascinating game to fans of the style of action and puzzle games

6.6

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی های بصری ساده و زیبا
  • حالت ها و مراحل متنوع و جذاب

نقاط ضعف

  • گرافیک سطح پایین
  • کوتاه بودن گیم پلی بازی
  • موسیقی متن ضعیف
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6 داستان
6 موسیقی

ارسال دیدگاه