نقد و بررسی Super Star Blast

نقد و بررسی Super Star Blast

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Super Star Blast رفتیم. این بازی جذاب در سبک بازی های اکشن و تیراندازی قرار دارد. این عنوان توسط Entwickler-X طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows ، Nintendo Swtich و Xbox One نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Super Star Blast می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

بازی Super Star Blast دارای سبک تیراندازی فضایی است که صنعت. این بازی جذاب یک سبک تیراندازی فضایی چالش برانگیز را برای گیمران فراهم می کند و اکنون در Xbox One موجود است. این بازی جذاب دارای گیم پلی تمیز، ساده و چالش برانگیزی است و مهم نیست که شما به تنهایی وارد فضا شوید و یا ترجیح دهید با یک دوست به صورت چند نفره محلی آن را تجربه کنید. بازیکن باید سفینه خود از گذشته و از طریق بسیاری از موانع و دشمنان عبور دهد که در گیم پلی بازی امری بسیار مهم است و همچنین استفاده از توانایی به روزرسانی گزینه های مختلف از جمله قابلیت سرعت سفینه  قدرت شلیک، سپر محافظ و … در اختیار بازیکن قرار گرفته است.

بازی جذاب Super Star Blast عنوانی است که درجه دشواری در آن به مرور انجام گیم پلی افزایش می یابد. در گیم پلی آن باید تمام دشمنان از بین روند  تا یک مرحله به پایان برسد و به مرحله بعدی بروند. یک اسکنر در سفینه بازیکن قرار دارد که محل قرار گیری دشمنان را نشان می دهد و می گوید که آنها کجا هستند. سفینه بازی می تواند برای حمله به جلو و به عقب حرکت کند و در حین عقب نشینی مقابل حریفان به آنها شلیک کند و آنها را از بین ببرد. پس از اتمام یک مرحله بازیکن می تواند تجهیزات لازم برای افزایش سرعت کشتی و همچنین سپرهای اضافی و قدرت شلیک یا کشتی های بیشتری را خریداری کند. در حالت چند نفره محلی بازی حداکثر ۴ بازیکن می توانند از طریق مراحل آن در حالت اصلی بازی با هم بجنگند یا می توانند یکدیگر را در یک نبرد در حالت رقابت شکست دهند که گیم پلی بسیار جذاب و چالش برانگیزی را ایجاد می کند.

حرف آخر

بازی Super Star Blast دارای طراحی موسیقی متن خوب و قابل قبولی است و در طراحی سبک هنری نیز عملکرد خوبی از خود نشان داده است و همه چیز همانطور که باید باشد بنظر می رسد. هرچند که گیم پلی بازی بعد از ۲۰۰ سطح خیلی سریع می تواند تکراری باشد و همه چیز دقیقاً یکسان به نظر برسد که متاسفانه عدم تنوع مراحل بازی را نشان می دهد. در حالت کلی این بازی جذاب را به طرفداران سبک بازی های اکشن تیراندازی به خصوص سبک فضایی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Super Star Blast has a good soundtrack design and a good art style design, and everything looks as it should be. However, the gameplay can be very repetitive after 200 levels and everything looks exactly the same, which unfortunately shows the lack of variety of stages. Overall, we recommend this fascinating game to fans of shooting action games, especially space style

7.3

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن خوب
  • وجود حالت چند نفره

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
  • گرافیک سطح پایین
  • تکراری بودن مراحل و عدم تنوع در آن ها
7 گرافیک
8 گیم پلی
6.5 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه