نقد و بررسی Super Toy Cars 2

نقد و بررسی Super Toy Cars 2

سلام می کنم به تمامی دوستان و همراهان همیشگی وب سایت Gamingles امروز اینجا در خدمت شما عزیزان هستیم تا بازی جذاب و دوست داشتنی Super Toy Cars 2 را مورد نقد و بررسی قرار بدهیم پس با ما باشید.

این بازی در تاریخ ۲۶سپتامبر ۲۰۱۹ به دست شرکت های Eclipse Games و Eclipse Games S.C. ساخته ومنتشر شده است که می توان گفت از سوی گیمر ها مورد استقبال نسبتا خوبی قرار گرفته است. این بازی برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC در دسترس و قابل خریداری است. تقریبا تمامی ما در کودکی ماشین های کوچک و یا بزرگی داشته ایم که با آن ها بازی می کردیم و گاهی هم با خلاقیت با وسایی که در اطرافمان بوده است پیست هایی برای ماشین ها درست کرده ایم ، من در کودکی از تنها کاری که لذت می بردم ماشین بازی با ماشین هایی بود که خودم پیست آن ها را می ساختم ، با کتاب سکو های پرش درست می کردم و با لباس هایم تپه ای برای شیب و یا با دو مینو ها جدول و مانع درست می کردم و ساعت ها از این کار لذت می بردم.

حالا توصعه گران صنعت گیم از این کار که اکثر ما در کودکی انجام داده ایم الهام گرفته اند و بازی ای با این سبک درست کرده اند ، بازی Super Toy Cars 2 یک بازی در سبک مسابقه و ریسینگ است ، اکثر بازی ها در این سبک از داستان قوی و دنباله داری برخوردار نیستند و این بازی هم از این قضیه مستثنی نیست ، پی در بازی داستانی وجود ندارد که شما را درگیر ند و همه چیز حول محور گیم پلی بازی می چرخد البته نگران نباشید چرا که گیم پلی بازی به قدری جذاب و سرگرم کننده است که شما متوجه عدم وجود داستان نمی شوید. گیم پلی بازی به گونه ای است که شما با انتخاب کردن یک ماشین مینیاتوری که در بازی از تنوع بسیاری برخوردار است وارد پیست های مختلف بازی می شوید ، خوش بختانه باید بگویم که بازی دارای چندین گیم پلی مختلف است و شما می توانید انتخاب کنید که در کدام گیم پلی بازی برای شما شروع شود.

اولین موود و یا حالتی که در گیم پلی بازی وجود دارد ریسینگ و یا همان مسابقه است که شما باید سعی کنید در بین ماشین هایی که وجود دارد جایگاه های برتر را نسیب خودتان کنید ، حالت دیگر بازی حالتی است که شما و رقیب هایتان در یک پیست در طول مسابقه سعی می کنید یک دیگر را از پیست بیرون بی اندازید این کار آن قدر انجام می شود تا یک نفر در پیست باقی بماند به نظر من این حالت گیم پلی با این که کمی خشن به نظر می رسد اما می توان گفت کخ هیجان انگیز ترین قسمت بازی به حساب می آید چرا که شما هم برای این که رقبا را از پیست بیرون بییندازید و هم برای نفر اول شدن تلاش می کنید که هیجان بازی را دو چندان می کند ، هم چنین باید بگویم که در ریس هایی که شما پشت سر می گذارید در طول مسیر جعبه و یا نور هایی وجود دارد که با برخورد به آن ها شما مسلح می شوید و می توانید به سمت عقب و یا جلو ، تله و تیر شلیک کنید و کمی از حریفانتان جلو بیوفتید.

در طراحی تصاویر و گرافیک بازی تصاویر و بک گراند های واقعی همرا با انیمیشن تلفیق شده اند که در کل تصاویر زیبا و چشم نوازی درست کرده است ، ماشین ها به صورت مینیاتوری هستند که شما می توانید در قسمت هایی از بازی آن ها را به هر رنگ و آرایشی که دوست دارید دربیاورید ، مراحل بسیار زیبا و با جزئیات طراحی شده اند و با این که لوکیشن ها کاملا عادی به نظر می رسند (آشپزخانه) شما را بسیار شگفت زده خواهد کرد ، در بازی از موسیقی ها و ترک های معروفی استفاده شده است که شندین آن ها خالی از لطف نیست اما باید بگویم که موسیقی بعد از مدتی برای شما خسته کننده و یک دست می شود

حرف آخر

بازی Super Toy Cars 2 یک بازی در سبک ریسینگ و مسابقه است ، مسابقه هایی که با ماشین های کوچک و رنگارنگ برگذار می شود ، تنوع در مراحل بسیار زیاد هستند و شما را وادار به ادامه و یا تکرار بازی می کند باید بدانید که بازی ایرادات جزئیی در قسمت کنترل و گیم پلی دارد که گاهی خسته کننده می شود اما وجود این ها این بازی ارزش خرید و تکرار را دارد.

Verdict

Super Toy Cars 2 is a game in the style of racing and racing, races that are held with small and colorful cars, there is a lot of variety in stages and it makes you continue or repeat the game. You should know that the game has flaws. There is a part in the control and gameplay that sometimes gets boring, but the existence of these games is worth buying and repeating.

6.8

نقاط قوت

  • طراحی خوب
  • تنوع در مراحل
  • وجود چندین حالت در گیم پلی

نقاط ضعف

  • حالت آنلاین وجود ندارد
  • افت فریم
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
5 داستان
7.5 موسیقی