نقد و بررسی Tactical Mind 2

نقد و بررسی Tactical Mind 2

امروز بار دیگر در خدمت شما هستیم با سری نقدها و بررسی های وب سایت gamingles تا به بررسی و نقد بازی تخته ای و شطرنجی جذاب Tactical Mind 2 بپردازیم. این بازی برای پلتفرم های مختلفی مانند نینتندو سوئیچ و رایانه های شخصی ویندوزی و دیگر کنسول های بازی روز منتشر شده است. در ادامه با بررسی این بازی جذاب با ما همراه باشید.

بازی Tactical Mind 2 دومین قسمت از سری بازی های تخته ای و جذاب Tactical Mind می باشد که به تازگی و پس از استقبال مخاطبان و بازیکنان قسمت اول این سری به بازار گیم منتشر شد و توانست نقدهای مثبت و منفی طرفداران و منتقدان صنعت گیم را به خود جلب نماید و واکنش آن ها را بر انگیزد. با ما همراه باشید تا جزئیات این بازی را با هم کشف کنیم.

Tactical mind 2 مبتنی بر دو سیستم مانند نسل قبلی خود است. یکی مورد واحد (پیاده) است که می تواند در سطح ۱ احضار شود اما می تواند به سطح ۵ ارتقا یابد. شما باید از قطعه های کنار کریستال هایی که در اطراف تخته قرار گرفته است ، انرژی جمع کنید و از این انرژی برای احضار قطعات بیشتر ، حمله به قطعات دشمن و به روزرسانی قطعات استفاده می شود. یک تله وجود دارد.

هر بار که برای یک عملیات از انرژی استفاده می کنید ، هزینه انرژی برای استفاده بعدی از عملیات ۱ برابر می شود. بنابراین ، پیاده اول احضار شده ۱ نقطه انرژی مصرف می کند ، هزینه احضار بعدی ۲ و سپس ۳ و غیره و غیره است. بزرگترین ویژگی تاکتیکی کل بازی این است  بنابراین اگر یک پیاده احضار کارناوال را انجام دهید ، مجبور می شوند هزینه های احضار بسیار گران قیمت را به نوبه خود حریف متحمل شوند. پیاده خود را.

برخی از تفاوت های ظریف در این ساختار وجود دارد. اگر از قطعه ای در کنار کریستال استفاده می کنید، قطعه “تخلیه” می شود و تا دور بعدی انرژی از بلور را جمع نمی کند. وقتی قطعات به سطح ۵ برسند ، آنها فقط می توانند خود را به حرکت درآورند و هرچه سطح قطعات قرار داده شده در کنار کریستال بالاتر باشد ، در هنگام چرخش انرژی بیشتری برای طرف شما ایجاد می شود.

با این وجود ، با وجود این ، این همان قدر است که می توانید در تفکر تاکتیکی انجام دهید. نمی توان دهها واحد مختلف احضار کرد. هیچ بنایی برای ساخت وجود ندارد. چیزی بیش از یک درخشش جالب نئون مانند و برخی از اقدامات متعادل استراتژیک می تواند بسیار مفید و در عین حال لذت بخش باشد. و همینطور شما را بسیار به تفکر وا دارد.

به عنوان یک تجربه تک نفره ، Tactical Mind 2 مانند یک سری معماهای تفکر کار می کند. پازل های شطرنج را که در روزنامه ها ظاهر می شوید به خاطر بسپارید ، این است که در صحنه بعد از بازی معمولاً دچار ضرر می شوید و باید “حل” بازی شطرنج (یعنی تبدیل به همراه شوید) در پس از تعداد مشخصی از اقدامات ، بلافاصله با Tactical Mind آشنا خواهید شد.

در بیشتر موارد ، شما در نقطه شروع نامساعد قرار خواهید گرفت و مخالفان هوش مصنوعی از منابع و نقاط شروع بیشتری برخوردار هستند. هدف شما غلبه بر این کاستی است. برای کمک به شما ، هوش مصنوعی از یک مسیر بسیار پیش بینی پیش بینی شده پیروی می کند این بسیار دشوار می شود ، زیرا در تنظیم بالاترین مشکل ، تنها یک روش استراتژی کار خواهد کرد ، و یک اشتباه در قضاوت باعث می شود خانه کارت ها خراب شود و همین امر باعث می شود برخی از حرکت های اره منبت کاری بسیار محکم انجام شوند.

در عین حال ، در یک بازی چند نفره (فقط برای بازیکنان محلی قابل اجرا است) ، ذهن تاکتیکی بیشتر مانند یک بازی معمولی هیئت مدیره عمل می کند. دو طرف از ابتدا متعادل شده اند. پیروزی این است که درک کنید چگونه به طور موثری حریف را در مرز شکست دهید.

بازی های چند نفره به اندازه یک هیئت مدیره شطرنج بدنی محدود است زیرا هیچ ردیابی آماری ، مسابقات و غیره ندارد و نبود حالت آنلاین باعث می شود بازی هایی که در غیر این صورت از ترغیب رقابت های جهانی حتی به یاد ماندنی بهره می برند. متأسفانه ، هنگامی که بازی های چند نفره تک نفره انجام می شود ، نقاط ضعف AI بسیار آشکار می شود – مانند انسان فکر نمی کند “فکر کند” ، و به همین دلیل از تاکتیک های اساسی استفاده می کند.

حرف آخر

بازی Tactical Mind 2 بطور کلی یک بازی جذاب و لذت بخش است مخصوصا اگر شما یکی از طرفداران پر و پا قرص شطرنج باشید. این بازی با دارا بودن جنبه های بسیار مختلف و حالت های بسیار متنوع می تواند تجربه ی یک بازی شطرنج بسیار چالش بر انگیز و مهیج را برای شما و افرادی که با آن ها به انجام این بازی می پردازید، به ارمغان بیاورد.

Verdict

Tactical Mind 2 is a fun game in general, especially if you’re a fan of chess. Featuring many different aspects and varied modes, this game can bring you the experience of a very exciting and exciting chess game for you and the people you play with.

7.6

نقاط قوت

  • تنوع مراحل
  • گیم پلی روان

نقاط ضعف

  • موسیقی
  • باگ های جزئی
8 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7 موسیقی