نقد و بررسی Tangle Tower

نقد و بررسی Tangle Tower

در این پست با بررسی بازی Tangle Tower که یک بازی رمز و راز قتل است که بسیار شبیه به بازی Deponia می باشد در خدمت شما هستیم. شما به عنوان نقش دوتایی Grimoire و  Sally در بازی بازی می کنید یک کارآگاه در ژانر کمدی و نفر دوم فردی جذاب و طعنه آمیز میباشد. بازیکنان وظیفه پرونده قتل در برج Tangle به عهده دارند جایی که رمز و راز معما در انتظار آنان است.با ادامه نقد این بازی همراه تیم Gamingles باشید.

در ابتدا به شرح شخصیت های بازی یعنی Grimoire و  Sally می پردازیم. Grimoireیک کارآگاه کلاسیک و فردی کمدی که یک کت دارد و علاقه مند به پیاده روی های طولانی در ساحل می باشد است. در طرفی دیگر Sally بسیار جذاب و طعنه آمیز و کامل کننده شریک خود است می باشد. کل این بازی در داخل برج خواهد شد یک سازه بلند در واقع دو برج و یک ساختمان درمیان قرار دارد می باشد خود برجسته در واقع بسیار مهم هستند به هر یک از اعضای خانواده معرفی می شوند کارآگاهان شما برای تحقیق در برج و پیدا کردن فریا شخصی که در برج کشته شده است شخصی که تنها میخواست اعضای خانواده به دوستان خود را نقاشی کند می باشند.

درحقیقت فریا در اتاقی قفل شده و با ضربات چاقو به قتل رسیده است بخش زیادی از وقت شما در برج سرو جستجوی اقلام در کل اتاق های مختلف میشود اتاق ها کاملاً بزرگ و شامل اتاق موسیقی برج نجوم باغ و چند مورد دیگر می باشند باغ دارای احساس آرامش بخش به خود هستند گرافیک در طراحی این اتاق خواب بسیار زیبا و گیرا می باشند گشتن اتاق ها نیز می تواند سرگرم کننده باشد باشد. بخش عمده ای از بازی نیز در گفتگو های دردناک و طولانی با اعضای خانواده سپری می شود بیش از ۴۰ مورد گفتگو کاراکتر مختلف را شما تجربه می‌کنید هرچه از داستان پرده قد بیشتر پی می برید پیگیر و به دنبال بازی می روید اما در بازی تصمیم گیرنده آن هستید که چه کسی دروغ و چه کسی راست میگوید.

بازی دارای سطح های مختلفی است مثلاً چند سرنخ کاملاً مخفی در اطراف خانه می توانید دریافت کنید بسیاری از اتاق و دارای یک یا دو پازل جذاب و سرگرم کننده می باشد سوالی که در اینجا به وجود می‌آید چرا اعضای خانواده دارای جعبه های معما می باشند که خب شما بسته به سلیقه خود می توانید به آن ها پاسخ دهید اگر بر روی معمای شما گیر کرده اید می توانید دکمه تکمیل را فشرده و یکی از سه سرنخ را دریافت کنید که می تواند بسیار مفید باشد. بسیار کار شده در بازی یکی از اصلی ترین مواردی است که شما را جذب این بازی می کند آنها به صورت تخیلی تیپ ساده ولی بسیار دوست داشتنی می باشند شما می توانید آنها را در و اتاق هایی که در برج قرار دارد از طرفی دیگر شخصیت ها کمیم سفت و سخت هستند و وقتی که ۵ دقیقه با آنها صحبت می‌کنید تقریباً می دانید که چه کسانی هستند و به شخصیت آنها پی می برید بعضی از شخصیت ها نیز دارای باگ هایی نیز می باشد.

یکی از جنبه های بازی که باعث می شود که کل تجربه از آن بسیار سرگرم کننده باشد طراحی بازی و سبک هنری گرمان است میشه در زمان کاوش در برج ها فضای خیره‌کننده‌ای را برای شما استفاده از رنگ های نرم و پذیرا همچنین طراحی ها در قضاوت شما در مورد اتاق شخصی که در آن قرار دارید به شما کمک می کند. صداپیشه بازی نیز بسیار فوق العاده و به خوبی طراحی شده است که به بازی بهتر شما کمک میکند.

بازی پر است از پازل هایی که باید تکمیل شوند تا آنچه در اتفاق افتاده است اطلاعات بیشتری دریافت کنید آنها از نظر منطقی و چالش برانگیز میباشند شما می توانید بازی را هم به صورت لمسی و هم استفاده از کنترلر بازی کنید اما این بازی در حالت لمسی بسیار لذت بخش تر است. آنچه که در آخر همه انیمیشن ها اجرا ها و نوشتن ها در کنار یکدیگر قرار میدهند باور نکردنی است که به صورت رمان تصویری بسیار عالی شما را مجذوب خود می کنداین بازی می تواند آنقدر جذاب باشد که شما وقت خود را گم کرده و ساعت ها مشغول بازی کردن در محیط بازی و جستجو اتاق ها و حل معما ها بنشینید و همچنین بگو و حتی زدن معماها شوید

کلام آخر

آخر نیز می توان گفت که این بازی با طراحی بسیار جذاب و عالی خود داستانی که به خوبی شما را جذب خود می کند و همچنین کنترل های بسیار ساده به شما این امکان را می دهد تا تحقیقات خود را به راحتی انجام دهید شما را به خود جلب می کند صداگذاری عالی و گیم پلی جذاب این بازی را یکی از بهترین کرده است

verdict

Finally, it can be said that this game with its awesome design and story that attracts you very well and very simple controls will allow you to easily do your research. Catches great sound and attractive gameplay makes this game one of the best

7.9

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • صداپیشگی عالی
  • داستان گیرا

نقاط ضعف

  • باگ داشتن برخی از شخصیت ها
  • طولانی شدن جسنوجو در اتاق ها
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
8 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه