نقد و بررسی Tanky Tanks

نقد و بررسی Tanky Tanks

بازی Tanky Tanks در سبک بازی های اکشن و تیراندازی است. این بازی را می توان در حالت های مختلف از جمله جالت تک نفره ، دو نفره و یا حالت تیمی که به صورت ۳v3 است ، تجربه کرد.حالت دو نفره آنلاین بازی Tanky Tanks باید با تانک های دشمن که کامپیوتری هستند و حریف واقعی نیستند ، مبارزه کنید. در حالت تیمی نیز بازیکنان در مقابل یکدیگر قرار می گیرند و اولین تیمی که با بالاترین امتیاز برسد برنده میدان است.

حالت تک نفره بازی Tanky Tanks را می توان در حالت های متفاوتی تجربه کرد که متاسفانه از تفاوت اندکی برخوردار هستند. به طور کلی گیم پلی بازی بسیار ساده است.در گیم پلی بازی Tanky Tanks بازیکن علاوه بر شکلیک به دشمنان باید بمب های آنها را خنثی کند و محیط بازی از دیوار هایی تشکیل می شود که قابل ریزش هستند و باید از آنها پرهیز کرد.

همچنین در بازی Tanky Tanks هدف گیری دشمنان کمی مشکل بنظر می رسد زیرا شلیک به دشمنی که در حال حرکت است کمی مشکل است و متاسفانه هیج تنظیماتی برای تغییرات وجود ندارد.متاسفانه بازی Tanky Tanks در زمینه مکانیک کنترل گیم پلی ضعیف عمل کرده است و بسیار ناامید کننده است.

در حالت تک نفره بازی Tanky Tanks دشمنان ینی تانک های کمی متفاوت بنظر می رسند بعضی از تانک ها حرکت می کنند ، بعضی از تانک نسبت به بقیه بزرگتر و سختتر برای شکست دادن هستند. همچنین در برخی از مراحل موانعی در اطراف وجود دارد

که می توان از آنها برای شکست دشمنان استفاده کرد.در حالت تک نفره بازی Tanky Tanks ، شما با پنج درجه میزان سلامتی در اختیار دارید. متاسفانه امکانی برای به دست آوردن میزان سلامتی بیشتر در بازی وجود ندارد. تنها ۱۰۰۰ امتیاز برای به دست آوردن در بازی وجود دارد که متاسفانه شامل هیچ پاداشی نمی شود و برای به دست آوردن امتیاز ها بازیکن با به پایان رساندن هر ده مرحله ۱۰۰ امتیاز دریافت می کند.

بازی Tanky Tanks در زمینه طراحی بصری و صوتی عملکرد ساده ای داشته است و متاسفانه جزئیات و تنوعی در آن وجود ندارد. هرچند که توسعه دهندگان بازی در زمینه جلوه های بصری نظیر شلیک های مختلف تانک ها و یا رنگ های مختلف به خوبی ظاهر بازی را بهبود بخشیده است اما همچنان آنها بازی دارای رنگ یکسانی در سایه ها به رنگ سبز هستند. همچنین بازیکن می تواند رنگ صحنه جنگ را از منوی اصلی تغییر دهد.

در بازی Tanky Tanks مشکلاتی نیز وجود دارد ، برای مثال موسیقی متن بازی پس از مدتی تکراری و خسته کننده بنظر می رسد و هیچ تنوعی در آن وجود ندارد. در زمینه عملکرد فنی درست قبل از اینکه بازیکن شلیکی کند گاهی اوقات بازی دچار مکث کوتاهی می شود و اغلب هنگام برخورد با چندین تانک و انفجار همزمان ، سرعت فریم بازی پایین می آید.

یکی از دیگر از مشکلات مسخره بازی این است که وقتی اقدام به خروج بازی از منو اصلی می کنید ، هیچ اتفاقی نمی افتد! شما فقط می توانید با استفاده از دکمه home روی کنترلر Xbox از بازی خارج شوید. امیدواریم توسعه دهندگان بازی در طی بروزرسانی هایی مشکلات این بازی را رفع کنند.

حرف آخر

به طور کلی بازی Tanky Tanks دارای گیم پلی سرگرم کننده و جذابی در سبک بازی های تانکی و اکشن است. این بازی در نسخه xbox دارای مشکلات و ناپیداری بیشتری است. متاسفانه این اثر با توجه به مشکلات گفته شده در زمینه داستانی نیز ضعیف عملکرده است و دارای هیچ گونه روایتی است و حالت های تک نفره بازی نیز کاملا شبیه به هم و بکسان بنظر می رسند و متاسفانه از تنوعی برخوردار نیستند. این بازی را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و تیراندازی پیشنهاد می کنیم.

Verdict

Overall, Tanky Tanks features fun and action-packed arcade-style gameplay. This game has more problems and instability in the xbox version. Unfortunately, this work is also poorly rendered due to the problems mentioned in the story and has no narrative, and the single-player modes of play look quite alike and unfortunately do not have a variety. We recommend this game to lovers and fans of action shooting games

6.8

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • حالت آنلاین و چند نفره
  • طراحی بصری زیبا و ساده

نقاط ضعف

  • گرافیک ضعیف
  • موسیقی متن تکراری
  • عدم روایت داستانی
  • مشکلات متعدد در مکانیک فنی
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
6 داستان
6.5 موسیقی