نقد و بررسی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement

نقد و بررسی  The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement

امروز سراغ نقد و بررسی بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement رفتیم. این بازی از سبک بازی های ماجراجویی و اشاره و کلیک است. این بازی توسط توسعه بازی های ویدیویی Rumpus طراحی و ارائه شده است. در این بازی آقای Bertram به همراه دوست یک چشم خودش یعنی Gavin دوباره در قسمت دوم حضور پیدا می کند. شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

در این قسمت از بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement شما با دنباله ی قسمت اول بازی با کاراکترهای اصلی یعنی Bertram و Gavin سر و کار دارید. شما همچنان در نقشه Bertram قرار دارید که در کارخانه صابون سازی فردی به اسم Dulsworth کار می کند. که باید برای فروش محصولات این کارخانه به و کمک بسیاری کنید و هرکمکی در آنجا ضروری است. این بازی به طور کلی با پازل های بسیار هوشمندی معرفی می شود همچنین با یک لیست از ترکیبات سر و کار دارید که به ملاقات با افراد مختلف منتهی می شود. که از ابتدای بازی بسیار سرگرم کننده است اما در پایان خسته کننده به نظر می رسد.

به طور کلی در این بازی (The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement) مفرح و شاد نام‌گذاری های خنده داری به چشم می خورد که حتی صداگذاری آنها هم خنده دار و مسخره است. در حال حاضر پس از رویدادهای قسمت اول بازی شهر کاملا آرام است و هیچ گونه قتل و یا پروندهذای برای حل کردن پیدا نمی شود تا اینکه در یکی از روزها Bertram تماسی را پیرامون کارهای مشکوک و مرموز رئیس خود Dulsworth دریافت می کند. و او مجبور می شود در راهی ماجراجویان قدم بگذارد و دنبال رئیسش Dulsworth بگردد.

در این قسمت از بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement نیز مهمترین الگو و پترن داستان کارآگاهی و ماجراجویانه بودن داستان بازی است به این صورت که ابتدا شرلوک هلمز هم به قسمت دوم بازی برمی‌گردد که حس کاراگاه بودن بازی را دو چندان می کند. و به بازیکن این حس را می دهد که با یک فیلم سینمایی کارآگاهی روبرو شده است از لحاظ صداگذاری و موسیقی این بازی از نقاط قوت خوبی برخوردار است به طوری که در بازی تمام آیتم ها و شخصیت ها دارای صدای مختصر خود هستند یکی از مهم ترین نکاتی که در بازی به چشم می‌آید دیالوگ بازی است که بیشتر بازیکنان از آن رد میشوند و توجهی به آن نمی کنند اما در دیالوگ های بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement اشاره هایی به پازل ها و یا ماموریت هایی از جانب شخصیت ها وجود دارد در بازی آیتم ها و محیط کاملاً پر از جزئیات و دقیق طراحی شده اند که با ضربه روی هر یک از آیتم های بازی می توانید با آنها تعامل داشته باشید.

یکی از شخصیت های بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement که همواره همراه شما است و دوست شخصیت اصلی بازی یعنی Bertrand است، Gavin نام دارد. که در داستان سری قبل این بازی به او برای فرار از زندان کمک کرده است تا بتوانند با یکدیگر به دنبال قاتل اصلی داستان بروند و Bertram را از متهم به قتل بودن مبرا کنند. آن دو با یکدیگر در این سفر ماجراجویانه و کارآگاهی قدم می گذارند و به مکان های مختلف بازی می روند و با شخصیت های مختلفی رو به رو می شوند تا داستان مرموز را به پایان برسانند.

در بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement راهنما و سیستم آموزشی برای یافتن پازل ها و یا کمک برای شما وجود ندارد. تنها مؤلفه ای که در بازی به طور مستقیم برای شما راهنما است کاراکتر های بازی هستند که نسبت به ماموریتی که برای شما در نظر دارند به شما کمک می کنند که می توانید این کمک ها را و سرنخ ها را از طریق دیالوگ های بازی پیدا کنید. برای مثال رفیق و دوست صمیمی او Gavin دارای دیالوگ های است که مانند سخنان افراد مشهور و معروف است. در این بازی هیچ حالتی نظیر تست عملکرد در مهارت های شما در بازی و تمرین وجود ندارد. همچنین یکی از مشکلات دیگری که بشود به آن خورده گرفت پازل های بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement هستند که در حالت کلی منطقی و عقلانی به نظر می رسد اما گاهی اوقات بسیار طولانی و خسته کننده هستند.

در گیم پلی بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement کمبودها و مشکلاتی دیده می شود که می تواند گاهی آزاردهنده باشد مانند عدم توانایی در انتخاب کردن فصلهای بازی برای شروع که شما مجبورید برای اجرای هر فصل و بازی کردن آن باید فصل های اول و ابتدایی بازی را از سر بگذرانید. همچنین شما بر روی فایل های سیو بازی نیز کنترلی ندارید و آنها به طور خودکار ذخیره می شوند.

حرف آخر

به طور کلی بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement از داستان هیجان انگیز و چالش برانگیزی برخوردار است و از جنبه شخصیت پردازی نیز به بهترین شکل عملکرده است. گیم پلی بازی نیز بسیار مهیج است به طوری که دارای پازل های چالش برانگیز و منطقی ای است که می توانند ساعت ها بازیکن را سرگرم کنند. موسیقی بازی نیز به بهترین شکل عمل می کند به طوری که تمام آیتم های بازی دارای صدا مختص خود هستند همچنین صداگذاری شخصیت ها به طور مطلوب و مفرحی است که به سکل و شمایل بازی The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement تناسب دارد. گرافیک و جلوه های بصری نیز به خوبی طراحی شده اند حتی عوامل محیط بازی در عین سادگی بسیار دقیق و زیبا هستند. اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی و اشاره و کلیک هستید این بازی یکی از بهترین بازی ها است.

Verdict

In general, The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement has an exciting and challenging story, and has been well featured in personality. The gameplay is also very exciting so that it has challenging logic puzzles that can entertain players for hours. The game music also works best so that all of the game’s items have their own sound. The sound of the characters is well-suited, which is fit for the character of The Adventures of Bertram Fiddle Episode 2: A Bleaker Predicklement. . The graphics and visual effects are well designed, even the game environment factors are, at the same time, very precise and beautiful. If you are a fan of adventure games and point and click, this game is one of the best games

8

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • داستان جذاب
  • شخصیت پردازی جالب و قوی
  • طراحی جالب پازل ها

نقاط ضعف

  • پازل های پایانی خسته کننده
  • باگ های ریز در منو بازی
8 گرافیک
7.5 گیم پلی
8.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه