نقد و بررسی The Lost Legends of Redwall: The Scout

نقد و بررسی The Lost Legends of Redwall: The Scout

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب The Lost Legends of Redwall: The Scout رفتیم. این بازی در‌ ژانر ماجراجویی و اکشن اول شخص قرار دارد. این بازی جذاب توسط Soma Games و برای پلتفرم های  Microsoft Windows, macOS طراحی و منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی مهیج و سرگرم کننده The Lost Legends of Redwall: The Scout می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

داستان این بازی (The Lost Legends of Redwall: The Scout) مطابق کتابی با همین عنوان قرار دارد. در حالی که بیشتر کتاب ها مستقل هستند اما این بازی دارای پتانسیل فوق العاده‌ای در طراحی داستان این کتاب است و آن را به بهترین شکل به تصویر کشیده است. بازیکنان در این بازی در نقش کاراکتر سوفیا قرار دارند یک دانشجو است که در آستانه فارق التحصیلی است. و در ابتدا بازی شما را با آموزشها آشنا می کند در ابتدا بازیکنان آموزش می بیند که از چیز ها بالا برود لبخند زد بو بکشد و محیط بازی را اکتشاف و جستجو کند. بازیکن می تواند با قابلیت بو کشیدن عطرهای مختلفی رو استشمام کند و برای پیدا کردن دشمنان و دیدن جایی که آنها بوده اند استفاده کند. اینها ویژگی‌هایی هستند که یک موش دارد و کاراکتر بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout ما نیز یک موش است. گاهی اوقات آیکن های عطر ها کمی بیش از حد قابل توجه هستند که به خاطر محیط های پر تنش بازی است.

پس از اتمام آموزش های بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout سوفیا ماموریت می گیرد که دیگران را از حمله دزدان آگاه کند و در آن جاست که بخشهای پنهانی به نمایش در می‌آید. در ابتدا شما در یک روستای برفی می خزید بخش بسیار ساده و خفن وجود دارد زیرا پوشش زیادی در بازی وجود دارد و به اندازه کافی ساده است تا از دید موش های دیگر در امان باشید. و درست بعد از آن کمی مشکل تر می شود زیرا شما در یک منطقه با راهکارهای عمدتاً باز قرار می گیرید و پوشش کاملاً آشکار نیستند. متاسفانه سیستم Checkpoint بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout کمی آزار دهنده است زیرا در مواقع ضروری و درستی که باید باشه بکار گرفته نمیشود و هنگامی هم یک موش به شما نزدیک شود کشته خواهید شد.

بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout دارای گیم پلی کوتاهی است و می‌تواند به راحتی انجام شود. بازی به طور کلی دارای سه بخش است که اولین بخش آن با شخصیت شرور اصلی بازی یعنی Scumsnout است. و دو شخصیت دیگر بازی بعد از انتشار آن اضافه شده اند و به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان از لحاظ فنی آن را منتشر کرده اند و متاسفانه داستان بازی کامل نیست.

متاسفانه بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout از لحاظ عملکرد در گیم‌پلی دارای اشکالاتی است برای مثال هنگامی که شما میخواهید صوفی ها را از جایی بالا ببرید ناگهان در یک نقطه در هوا گیر می کند که نیازمند این است که بازی را دوباره از Checkpoint اجرا کنید. یکی از مکانیک های جذاب بازی نصب موشک های دیگر می توانند تحت شرایط خاصی شما را بکشند و شما هنگام فهمیدن آن می توانید او را از بین ببرید که به رد شدن از آنها کمک شایانی به شما می کند و به سادگی انجام می شود. یک هدف اختیاری در مراحل اول بازی قرار دارد که شما باید چند نفر را به امنیت برسانید اما بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout دارای اشکالاتی در عملکرد فنی است و ممکن است هنگ کند که آزار دهنده می با‌شد. و یا برای مثال در مرحله دوم هنگامی که باید وارد یک خانه بشوید و هنگام بالا رفتن از آنجا ناگهان کاراکتر بازی میمیرد که یکی از مشکلات دیگر بازی است که به نظر نباید اتفاق بیفتد.

با وجود اشکالات در گیم پلی بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout دیالوگ های بازی به نظر از کتاب اصلی بازی است که خط به خط همان داستان را روایت می کند و صداگذاری شخصیت ها نیز از طراحی خوبی برخوردار است. حتی انیمیشن هایی که در بین فصل های بازی نمایش داده میشود از تصاویر کتاب الهام گرفته شده است. در این ویژگی های جذاب می تواند برای طرفداران این سری کتاب ها جذاب باشد و این عنوان یکی از جذاب ترین بازی هایی است که به صورت اقتباسی از یک کتاب طراحی شده است.

بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout از لحاظ گرافیک و طراحی جلوه های بصری در سطح خوبی قرار دارد اما نمی توان آن را در حد بازی های کنسول های نسل هشتم دانست. خوشبختانه طراحی محیط های بازی و آیتم های آن به به طور دقیق و پر جزئیات طراحی شده اند و همچنین طراحی کاراکتر ها و شخصیت های بازی نیز بسیار زیبا و جذاب است.

حرف آخر

متاسفانه داستان بازی The Lost Legends of Redwall: The Scout پایان داده نشده است اما ارائه گیم پلی بازی بسیار جذاب است گیم پلی بازی دارای ایده های خوبی است اما به نظر نمی‌رسد به خوبی داستان کتاب بازی طراحی شده باشد. اما همچنان توسعه‌دهندگان بازی می توانند در آینده از طراحی‌های بهتری در این بازی استفاده کنند و یا مشکلات آن را به کلی رفع کند.

Verdict

Unfortunately, the The Lost Legends of Redwall: The Scout storyline is not over, but the presentation of the gameplay is awesome. The gameplay has good ideas but it does not seem to be well designed by the story of the game book. But game developers can still make better use of the game in the future or solve problems in the future

7.8

نقاط قوت

  • داستان جذاب
  • گیم پلی خوب
  • صداگذاری عالی

نقاط ضعف

  • باگ های متعدد در عملکرد فنی
  • طراحی های گرافیکی معمولی
8 گرافیک
7.5 گیم پلی
8 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه