نقد و بررسی The TakeOver

نقد و بررسی The TakeOver

سلام به تمامی دوستان و دنبال کنندگان وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی اکشن و بسیار جذاب The TakeOver در خدمت شما و همراهان عزیز هستیم پس در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید.

این بازی در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۰ به دست شرکت های  antonios pelekanos  و Pelikan13 ساخته شد و سپس توسط شرکت های antonios pelekanos و DANGEN Entertainment به بازار و دنیای گیم عرصه شد و توانست در دنیای گیم خودی نشان دهد ، این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Playstation4 ، Nintendo switch و PC و سیستم عامل های Linux و MAC OS در دسترس و قابل خریداری است. و اما بریم ببینیم که این بازی چطوری است.

ژانر ضرب و شتم و یا اکشن  که در آن مبارزه های تن به تن بدون سلاح های گرم انجام میشود طرفدار های زیادی دارد اما بازی های معدود و کمی هستند که توانسته اند این ژانر را به خوبی استفاده کنند و بازی ای حرفه ای بسازند ، شاید بتوان گفت بازی The TakeOver یکی از این ازی ها در این ژانر باشد که میتوان به عنوان یک بازی خوب از آن یاد کرد. جالب است که بدانید در ابتدا این بازی در سال ۲۰۱۹ برای اولین بار برای رایانه های شخصی منتشر شد اما حرکات و فن های کمی داشت برای همین سازندگان تصمیم گرفتند این بازی را برای پلتفرم ها برنامه نویسی مجدد کنند و اصلاحاتی را در آن انجام دهند و فنون بیشتری اضافه کنند که می توان گفت در این کار بسیار موفق بوده اند.

خب متاسفانه باید بدانید که این بازی از داستان قویی برخوردار نیست و شما صرفا در حال مبارزه کردن هستید به این دلیل پس از مدتی که بازی The TakeOver را بازی می کنید ممکن است کمی خسته شوید چرا که شما مبارزه های زیاد و یا حتی سختی پشت سر می گذارید اما متاسفانه هدف و یا داستانی پشت این مبارزه ها نیست. در دنیایی که امروزه بازی های زیادی ، در ژانر های منتشر می شود و همه بر سر تمامی المان ها رقابت دارد باید گفت که این بازی به اندازه ی کافی خوب نیست و به دلیل تمامی چیز هایی که در بالا تر گفتم نمی توان به عنوان یک بازی عالی از آن یاد کرد اما این اطمینان را هم به شما عزیزان می دهم که بازی خوبی است به شرط آن که به دنبال داستان نباشید.

بازی یک داستان کلی دارد که قبل این که به طور رسمی گیم پلی شروع شود متوجه آن می شوید ، این بازی در شهری به نام استیل هون شهری که با جرم و جنایت دست و پنجه نرم می کند برگذار می شود که باندی خلاف کار اخیرا تمامی مجرمان را با یک دیگر متحد کرده است و تهدید کرده است که تمامی شهر را به سلطه ی خود در می آورد. بازی از جایی شروع می شود که شما یک افسر پلیس به نام ایتان هستید که همراه دوست دخترتان ، مگان دزدیده شده اید و تصمیم میگیرید همراه یکی از دوستانتان به نام کانر شهر را از تصاحب این باند خلاف کار نجات دهید.

گرافیک بازی بسیار دوست داشتنی و جالب است و تصاویر به صورت انیمیشن طراحی شده اند پس زمینه ها بسیار زیبا و با جزئیات طراحی شده اند و این مبارزه را برای من لذت بخش تر کرده بود ، شخصیت ها بسیار خوب طراحی شده اند و هر کدام از شخصیت ها به راحتی میتواند شما را به یاد فیلم های قدیمی و ابر قهرمانی بی اندازند ، دوربین بازی مدام از حالت دو بعدی به سه بعدی تبدیل می شود که این یکی از چیز هایی بود که مبارزه ها را بسیار جالب می کرد به گونه ای شما حس می کنید که در فیلم اکشن هالیوودی در حال ایفای نقش هستید. افکت های صوتی بازی بسیار خوب کار شده اند در بازی مکالماتی بین شخصیت ها وجود دارد که با لحن های بسیار سمیمانه و عامیانه بیان می شود که شما به راحتی میتوانید صمیمیت بین شخصیت ، هیجان و یا عصبانیت را درک کنید، موسیقی بازی نیز خب کار شده است و برای این بازی از سبک موزیک عایی در سبک راک و الکترونیک استفاده شده است که کاملا با فضا ها هم خوانی خوبی دارد.

حرف آخر

بازی The TakeOver بازی جالبی است اما من برای آن زیاد مشتاق نبودم ، هرچند که ممکن است این سبک طرفدار زیادی داشته باشد اما در مورد این بازی نمیتوانم با اطمینان چنین چیزی بگویم چرا که بعد از مدتی همه چیز یک دست و یک نواخت خواهد شد ، این بازی ارزش تجربه را دارد چرا که مبارزه ها جالب و سرگرم کننده هستند ، اما از آن دسته از بازی هایی نیست که تکرار آن پیشنهاد شود.

Verdict

The TakeOver is an interesting game, but I was not very keen on it, although it may be very popular, but I can not say for sure about this game, because after a while, everything will be the same, This game is worth the experience because the fights are fun and entertaining, but it is not one of those games that is recommended to be repeated.

6.8

نقاط قوت

  • محیط ها و بر ها بسیار زیبا هستند
  • شخصیت های دوست داشتنی
  • گیم پلی جذاب

نقاط ضعف

  • عدم وجود قابلیت آنلاین
  • افت فریم
  • داستان دنباله ندارد
7 گرافیک
7.5 گیم پلی
5 داستان
7.5 موسیقی