نقد و بررسی Timespinner

نقد و بررسی Timespinner

بازی Timespinner که امروز به برای نقد و برسی به سراغش رفتیم گیم پلی بازی به سبک RPG است. که کاملاً با درجات تجربیات شما در استفاده از سلاح ها و شناخت قهرمان بازی تعامل دارد. مبارزه در درجه اول با استفاده از یک orbs و melee انجام می شود بنا به سلیقه شما می توانید آن را شخصی سازی کنید. شما می توانید همه چیز را با هم سر هم کنید و چیزهایی که دوست دارید را بسازید. می‌توانید توپهای آتشین را با تیغ ها سرهم کنید و یا فقط به یک سلاح بسنده کنید و آن را تغییر ندهید.

بازی Timespinner از آن دسته از بازی هایی است که کاملا لذت بخش و به یاد ماندنی هستند. این بازی با موسیقی جذاب و منحصر به فرد خودش ۵ و ۱۰ ساعت گیم پلی منحصر به فرد را در اختیار شما قرار میدهد. شما در بازی در نقش فزدی به اسم Lunais قرار دارید که  خانه او کاملا از بین رفته است. او باید برای آینده خود تلاش می کنند و خود را نجات دهد و همچنین با سمت بازنده یک جنگ تاریخی دوستی کند. بازی دارای داستانی پر پیچ و تاب است که روایت آن توسط دیالوگ‌ها و گفتگوهای بازی انجام می شود.

مهم ترین بخش داستان اتفاقی است که برای کاراکتر اصلی بازی اتفاق افتاده است. نویسندگی کاراکتر این بازی به بهترین شکل انجام شده است به طوری که شما با آن کامل می توانید ارتباط برقرار کنید یکی از مهمترین نقاط قوت بازی طراحی های هنری بسیار زیبای آن است این بازی با انواع محیط ها و دشمنان خود یک دنیای تاریک و غم انگیز را روایت می کند که واقعا شما را جذب خود می کند.

مبارزات بازی Timespinner ساده اما تاثیرگذار هستند Lunais می توان از انواع مختلف حملات خواست استفاده کند شما می‌توانید حملات خود را هر زمان که می خواهید تغییر دهید مهم نیست که شما از چه تکنیکی برای نابود کردن دشمنان تون استفاده می کنید هر چیزی که هست شما رو خفن جلوه می ده. سرهم کردن تاکتیک ها و حملات مختلف خیلی لذت بخش و سرگرم کننده است و شما با سه  قابلیت از پیش تعیین شده می توانید به سادگی سلاح های خود را عوض کنید.

در بازی Timespinner شخصیت ها و ماموریت های جانبی برای شرکت کردن حضور دارند شما با انجام این ماموریت ها میتوانید به کسب آیتم های خاص بپردازید و یا شاهد داستانهای کوتاه بازی باشید. شما می توانید با کاهش و تکمیل نقشه بازی به پیداکردن این ماموریت های فرعی بپردازید که این اکتشافات یکی از مهمترین نقاط قوت این بازی است ورود به مناطق ناشناخته بازی یکی از دلهره آور و غیر قابل پیش بینی است.

یادگیری جنگیدن دشمنان و باس فایت های بازی Timespinner می تواند گاهی چالش برانگیز باشد. همچنین کاراکتر بازی دارای قابلیت ایستادن زمان را داراست.  طوری که می توانید زمان را برای مدت کوتاهی نگه دارید شما می توانید هنگام نگه داشتن زمان دشمنان خود را در دست بگیرید و کنترل آنها را داشته باشید تمام قابلیت ها به شما این اجازه را می‌دهد که با تمام سبک های مختلف خود بتوانید بازی را انجام دهید.

بازی Timespinner به قدری سرگرم کننده است که می تواند شما را ساعت ها مشغول گیم‌پلی مهیج خود کند. باس فایت های بازی کاملاً چالش برانگیز هستند به طوری که شما شاید در برابر آنها کم بیارید. با وجود این شما میتونید با کلکسیونی از آیتم ها و حالت جدید بازی لذت کافی را ببرید.بازی به طور کلی زرق و برق دار به نظر می‌رسد کاملا مهیج و لذت بخش است. بازی با توجه به کمبود در چالش های بازی به خوبی عمل کرده است و دارای داستان علمی و درخشانی است که انگیزه بازیکنان برای کشف آیتم های بازی و گشت و گذار در بازی را بیشتر میکند.

همچنین قابلیت هایی به اسم چالشهای سیاه چال و درجه سختی خیلی بالایی در بازی Timespinner وجود دارد که این حالت از بازی را باز کنید. همچنین ممکن است به قابلیت ایستادن زمان نیز در این حالت نیاز بیشتری پیدا کنید. قابلیت ایستادن زمان این اجازه را به شما می دهد که در رویارویی با دشمنان و یا باس فایت های بازی زمان و  قدرت بیشتری برای نابودی اونها داشته باشید.  و همچنین بتونید از بیشتر از سایز و اندازه اونها بپرید. اکتشافات و پیدا کردن آیتم های جدید در قدرت و سرعت کاراکتر بازی تاثیر زیادی دارد که شما می توانید با پیدا کردن آیتم ها در مناطق جغرافیایی بازی Timespinner به آن ها دسترسی پیدا کنید استفاده درست از آنها به اینگونه است که انگار بازیکن ها این بازی را چند دفعه انجام دادند همچنین یک سری دیگر از اقدامات آیتم ها برای مبارزه با دشمنان وجود دارد از جمله این آیتم ها به می شود به تیغه های غول پیکر جادویی شاتگان ساچمه ای و لیزر های الکتریکی نام برد که همراه با یک مشت رضایت بخش می توانند کار آمد باشند.

حرف آخر

در ادامه نقد و بررسی بازی Timespinner این بازی دارای گیم پلی چالش برانگیز و کاملا مهیجی است که می تواند برای ساعت ها بازیکنان را سرگرم کند. جلو های بصری و گرافیک بازی از طراحی خوبی برخوردار است به طوری انگار یکی آن ها را نقاشی کرده. موسیقی بازی و صداگذاری شخصیت ها به خوبی روی بازی سوار شده اند و تطابق خوبی با بازی Timespinner دارند. داستان فوق العاده بازی که یکی از نکات قوت بازی است دارای داستانی مهیج و تاثیر گذار است. همه ی این ویژگی ها این بازی را به یکی از بهترین بازی ها در این سبک تبدیل کرده است.

Verdict

Watch The Timespinner Game This game has a challenging and exciting gameplay that can be fun for hours. The game’s visual and game graphics are well-designed, and as such, they have painted one of them. The game’s musical and character sounds are well played and are well-compatible with the Timespinner game. The fantastic story of the game is one of the strengths of the game with an exciting and influential story. All of these features make this game one of the best games of this genre

 

8

نقاط قوت

  • گرافیک هنری خوی
  • گرافیک فنی قابل قبول
  • گیم پلی نرم و خوب
  • ایده خوب برای طرح بازی

نقاط ضعف

  • نبود داستان قوی تر با پتانسیل خوب بازی
  • نبود موسیقی های بهتر
  • اتمسفر سازی ناقص بازی
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه