نقد و بررسی بازی TOEM

نقد و بررسی بازی TOEM

بازی ای که امروز در وب سایت Gamingles قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی TOEM یک بازی خیلی جالب می باشد که البته قطعا ایرادات زیادی هم دارد. اما به نظر ما بازی TOEM به طور کلی داستان و موضوع جالبی دارد و روشی که این بازی برای به تصویر کشیدن دنیای خلاقانه و پر از اتفاقات جالب خودش اانتخاب کرده است خیلی جدید و نوآورانه می باشد به همین دلیل هم در این نقد و بررسی وب سایت Gamingles بازی TOEM را برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم. اگر دوست دارید با این بازی بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با تیم نقد و بررسی وب سایت ما همراه بمانید.

داستان بازی 

در بازی TOEM شما یک عکاس هستید و باید با پای گذاشتن در یک دنیای جادویی که مردم آن دنیا هر کدام موجودات عجیب و غریبی با داستان ها و مشکلات خودشان هستند سعی کنید تا از مهارتتان یعنی عکاسی استفاده کنید و به این مردم برای حل کردن مشکلاتشان کمک کنید. داستان بازی TOEM شخصیت پردازی خوبی دارد اما روند بازی معمولا ثابت است و اتفاقات زیادی در آن نمی افتد. از این رو این داستان می تواند برای یک سری تجربه ارزشمند و آرامش بخشی باشد و برای یک سری دیگر حوصله سر بر به نظر بیاید. به همین دلیل است که ما به داستان بازی TOEM نمره متوسط ولی خوبی می دهیم.

گرافیک و موسیقی بازی

گرافیک بازی TOEM با این که خیلی خوب و جالب طراحی شده است، کاملا سیاه و سفید است – علت این مسئله در داستان مشخص می شود – و این موضوع شاید برای بعضی مخاطبین خیلی جدید و جالب به نظر بیاید در حالی که بقیه ممکن است آن را آزار دهنده بدانند. به همین دلیل گرافیک بازی TOEM هم مانند داستان آن از ما نمره متوسطی خواهد گرفت. موسیقی بازی TOEM یک سری ساندترک خیلی فوق العاده است و با این که بازی صداگذاری ندارد، اصلا هدفون هایتان را فراموش نکنید و موسیقی بازی TOEM هم از ما نمره خوبی خواهد گرفت.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی TOEM آخرین بخش نقد و بررسی ما خواهد بود و بهتر است بدانید که وقت شما در این بازی بیشتر در حین عکاسی از فضاهای مختلف و بررسی و بحث در مورد عکس های گرفته شده می گذرد. سیستم دوربینی که بازی برای تنظیم و عکاسی به شما ارائه می دهد ساده اما کاربردی و قوی می باشد. در کل بازی TOEM کنترل های خوبی دارد و باگ های زیادی هم در این بازی دیده نمی شود. گیم پلی بازی TOEM از ما نمره خوبی می گیرد.

حرف آخر

خب خوشحالیم که تا این جا با ما همراه بودید و به پایان نقد و بررسی ما درباره بازی TOEM رسیده اید. در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما، بازی TOEM با توجه به مواردی که در نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم یک بازی واقعا ارزشمند می باشد. البته بازی TOEM تا حدودی به سلیقه شما هم بستگی دارد چون بخش هایی از این بازی برای همه مناسب نیستند. مثلا این که در بازی TOEM شما قرار نیست با هر دیالوگ و هر خط داستانی به جایی برسید و فقط باید مسیر بازی را پیش ببرید و لذت ببرید. با این حال، بازی TOEM می تواند برای هر کسی آرامش به ارمغان بیاورد و به نظر ما این مسئله مهم ترین بخش بازی TOEM می باشد. شما می توانید بازی TOEM را با قیمت حدود سی دلار آمریکا از وب سایت استیم خریداری کنید و ما به طور کلی بازی TOEM را به شما توصیه می کنیم و در هر حال از شما برای خواندن این نقد و بررسی متشکریم و امیدواریم از این نقد و بررسی لذت برده باشید.

Verdict

Well, we’m glad you’ve been with us so far, and you’ve reached the end of our review of the TOEM game. In the end, in the opinion of our website review team, the TOEM game is a really valuable game considering the things we mentioned in our review. Of course, the TOEM game depends to some extent on your taste, because parts of this game are not suitable for everyone. For example, in TOEM, you are not going to get anywhere with every dialogue and every storyline, and you just have to go through the game and enjoy it. However, the TOEM game can bring peace to anyone, and we think this is the most important part of the TOEM game. You can buy the TOEM game for about thirty US dollars from the Steam website, and we generally recommend the TOEM game to you, and in any case, thank you for reading this review, and we hope this review and Enjoy the review.

5.6

نقاط قوت

  • گیم پلی خوب و کاربردی
  • موسیقی زیبا و گوش نواز

نقاط ضعف

  • گرافیک خاص پسند
  • توسعه ضعیف داستان
4 گرافیک
7 گیم پلی
4 داستان
7.5 موسیقی