نقد و بررسی Transport Fever 2

نقد و بررسی Transport Fever 2

باسلام. امروز بار دیگر با نقد و بررسی بازی Transport Fever 2 در خدمت شما هستیم. این بازی برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، و نینتندو سوئیچ عرضه شده است. در ادامه با نقد و بررسی این بازی در کنار تیم Gamingles  با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره شد این بازی برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، و نینتندو سوئیچ عرضه شده است که توانسته است نقدهای مثبت طرفداران سبک استراتژی و حمل و نقل و شبیه سازی را به خود جلب کند. در بازی شما باید مدیریت سیستم های حمل و نقل جهان را در دست بگیرید و البته کار خود را گسترش دهید.

در بخش داستان سرایی بازی دارای چندان ساختار منسجم داستانی نمی باشد و این از نکات مکنفی آن است. بازی از سیستم های حمل و نقل قدیمی و از حدود دویست سال قبل شروع به کار می کند و سیستم های حمل و نقل آن زمان تا به الان را مورد بررسی قرار می دهد و تا به امروز و پیشرفته ترین سیستم های حمل و نقل می آید.

گرافیک بازی بصورت بسیار خوبی طراحی شده است. طوری که تمامی سیستم های حمل و نقل اعم از کشتی ها و قطار ها و هواپیماها را با جزئیات بسیار دقیق و بی نظیر در برابر شما قرار می دهد و می توانید با جزئیات و کارکرد هر کدام از آن ها آشنا شوید.

در بازی همانطور که در بالاتر ذکر شد شما در نقش یک وجود برتر که در بازی حضور فیزیکی ندارد ظاهر می شوید و کنترل خطوط حمل و نقل جهانی را در دست خواهید گرفت. هم چنین شما باید در بازی کار خود را همواره گسترش دهید تا بتوانید به درآمد های بالاتری برسید.

هم چنین در بازی این امکان وجود دارد که بتوانید خطوط حمل و نقل تازه ای را ایجاد کنید و کار خود را گسترش دهید و بتوانید از رقبای دیگری که در این صنعت فعالیت می کنند، جلو بیفتید و سرمایه خود را چند برابر کنید و رقیبان را شکست دهید.

شما هم چنین در بازی نقش بسیار زیادی در اقتصاد جهانی بازی کنید و شما هم چنین وظیفه دارید که در بازی ماموریت هایی که به شما واگذار می شود را بخوبی انجام دهیدو بطور مثال مواد غذایی را به نقاط مختلف جهان برسایند یا مردم را با وسایل مختلف جابه جا کنید.

روند بازی تا حدود زیادی کند است. البته این مولفه ی اصلی بازی های ژانر شبیه سازی می باشد که ریتم آن ها بسیار با سرعت پایین صورت می گیرد و ممکن است این روند کند و کسل کننده شما را خسته و از بازی دلزده کند و شما را به بازی کردن این بازی برای مدت طولانی جلب نکند.

موسیقی بازی نیز مانند ریتم کلی آن مولفه ی اصلی بازی های ژانر شبیه سازی می باشد که ریتم آن ها بسیار با سرعت پایین صورت می گیرد و ممکن است این روند کند و کسل کننده شما را خسته، بسیار آرام و کند است و با ریتم اصلی بازی هماهنگ است.

داستان بازی فاقد انسجام درونی است و وظیفه شما در بازی تنها یان است که کار خود را گسترش دهید بدون اینکه هیچ هدفگذاری و یا داستان پیشینی را برای خود یا بازی قائل باشید و این لذت بازی را تا حد زیادی در چشم های شما کاهش خواهد داد و شما را از بازی دلزده می کند.

در هر صورت ریتم کند بازی و المان های کسل کننده ی آن بسیار زیاد هستند و بنابراین و به همین علت است که Transport Fever 2این پتانسیل را ندارد که به یار همیشگی کنسول بازی شما تبدیل شود. هر چند یک سری نکات مثبت هم در بازی هست که به امتخان آن ها می ارزد.

حرف آخر

در Transport Fever 2 به هر شکل ریتم کند بازی و المان های کسل کننده ی آن بسیار زیاد هستندو مطمئنا شما را خسته خواهند کرد و بنابراین و به همین علت است که Transport Fever 2 این پتانسیل را ندارد که به یار همیشگی کنسول بازی شما تبدیل شود. هر چند یک سری نکات مثبت هم در بازی هست که به امتخان آن ها می ارزد. و آموزش های بسیاری در زمینه صنعت حمل و نقل به شما می دهد.

Verdict

Transport Fever 2 is not  a good game for playing a lot time and spend a lot of time on it but it’s still fun for som Fan of this genre In Transport Fever 2 the rhythm of the game is very slow and its boring elements are overwhelming and will surely make you tired, which is why Transport Fever 2 doesn’t have the potential to become your game console forever. . However, there are a number of good points in the game that are worth trying. And give you a lot of training in the transportation industry.

6.8

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • ایده جالب

نقاط ضعف

  • عدم وجود ساختار داستانی
  • روند کند بازی
6.5 گیم پلی
7.5 گرافیک
6 داستان
7 موسیقی