نقد و بررسی WARBORN

نقد و بررسی WARBORN

سلام به دوستان و تمامی گیم دوستان عزیز وب سایت Gamingles امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و جالب WARBORN در خدمت شما عزیزان هستیم پس در ادامه ی این مطلب همراه ما باشید.

این بازی در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۲۰ به دست شرکت raredrop games ساخته و برنامه نویسی شد و سپس توسط شرکت های raredrop games و PQube منتشر و وارد بازار شد و توانست با استقبال خوبی رو به رو شود این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC و سیستم عامل MAC OS در دسترس و قابل خریداری است . خب آماده هستید نگاهی به بازی بیندازیم؟

خب در ابتدا باید بگویم اگر طرفدار انیمه های ژاپنی باشید این اطمینان را به شما می دهم که از این بازی بسیار لذت ببرید و یا حتی به وجد بیایید چرا که تمامی شخصیت ها به شکل انیمه طراحی شده اند که بسیار جذاب می باشند ، این بازی یک بازی استراتژیک می باشد که بر مبنای سبک استراتژی ساخته شده است و در دنیای گیم طرفدار های زیادی دارد.همانگونه که می توانید حدس بزنید بازی قسمت های اکشن بسیاری دارد که با سبک RPG بسیار خوب ترکیب شده است و بازی جذاب را شکل داده است، بازی در فضا هایی به شکل کاشی های ۶ ضلعی برگذار می شود که بهبازی نظم خاص و دقیقی بخشیده است . شما در بازی هر واحد (هر کاشی) را به صورت جداگانه کنترل و اداره می کنید به گونه ای که حس می کنید چندین قلمرو را در اختیار دارید و باید آن ها را اداره کنید.

شما در گیم پلی کار های زیادی از جمله حمله ، دفاع و حرکت را انجام می دهید که بنا به تصمیم گیری بازی را پیش می برند شما در بازی می توانید تک تک این کار ها را به صورت جداگانه و یا حتی به صورت هم زمان انجام دهید و این ویژگی بازی را بسیار جالب و جذاب می کند ، همانگونه که گفتم شما میتوانید بین کاشی ها حرکت کنید و به کاشی و واحد های دیگر حمله کنید ، اما این را در نظر داشته باشید که هر واحد دارای لول (سطح) خاصی است و شما نمی توانید به سطح پایین به یک واحد بزرگ و سطح بالا حمله کنید برای این مورد است که شما باید تصمیم گیری کنید که در بازی باید چه حرکت هایی انجام دهید تا قدرت مند تر شوید و سطح خودتان را بالا ببرید. چیزی که در بازی بسیار جالب و قابل قبول بود این بود که شما سلاح هایی به نام آتش افکن دارید و تنها سلاحی است که در طول جنگ و مبارزه نمی توان در برابر آن واحد را حفظ کرد و نمی توانید در طول بازی آتش را مهار کنید و این یعنی یک پیروزی و یا باخت بزرگ که بازی را به شدت هیجان انگیز و جذاب کرذه بود. البته فراموش نکنید که تمامی واحد ها یک پوشش دفاعی دارند که بسته به حمله ی دشمن می توان از آن ها استفاده کرد و در برابر دشمن از خودتان محافظت کنید.

در طول مبارزه ها در صورت پیروز شدن شما منابعی را به عموان جایزه و یا امتیاز دریافت می کنید که در طول بعضی از مرحله ها برای شما بسیار حیاطی و تا حدودی ضروری می شود چرا که در این مراحل شما باید سطح واحد خودتان را ارتقا دهید که این موضوع فقط با این منابع امکان پذیر است ، در بازی موردی وجود دارد که کمی من را اذیت کرد آن هم این بود که بعضی از حرکات در بازی به آهستگی و کندی انجام می شد و شما به خاطر این که با بازی و حرکات سرعت ببخشید مجبور به فشار دادن کلید مربوطه هستید . در بازی پس از اتمام هر ماموریت به شما نشان داده می شود که شما در بازی چند حرکت داشته اید و دقیقا چه کار های درست و یا اشتباهاتی داشته اید و این موضوع و آمار به شما در طول بازی کمک می کند که در ماموریت های دیگر بهتر و دقیق تر عمل کنید.

گرافیک بازی به گونه ای طراحی شده است که هر کس که طرفدار انیمه باشد را به وجد می آورد ، تصاویر بسیار شفاف و زیبا طراحی شده اند ، در بازی به رنگ ها و ترکیب رنگ ها به خوبی توجه شده است و باعث چشم نواز بودن تصاویر می شود ، بازی به شکل دانای کل به صورت بالا ه پایین برگذار می شود که باعث می شود شما به خوبی بر همه چیز اشراف داشته باشید. موسیقی بازی با این که کمی تکراری به نظر می رسد اما میتوان گفت بسیار با تصاویر و فضای بازی هم خوانی دارد. هم چنین افکت های صوتی در بازی بسیار جالب و خوب طراحی شده اند.

حرف آخر

اگر به دنبال یک بازی جذاب و جالب در سبک RPG و اکشن هستید تا ساعت ها شما را سر گرم کن این بازی برای شما گزینه ی خوبی می باشد با این که بازی در سبکی ساخته و طراحی شده است که ممکن است کمی خسته کننده شود اما این اطمینان را به شما می دهم که بازی گم پلی بسیار سرگرم کننده و جابی دارد ای بازی از جاییی که به صورت چند نفره هم قابل اجرا است برای شما و جمع دوستان گیمرتان بسیار گزینه ی خوبی است این بازی هم ارزش خرید دارد و هم ارزش تکرار.

Verdict

If you are looking for an attractive and interesting game in RPG and action style to keep you warm for hours, this game is a good option for you, although the game is made and designed in a style that may be a little boring, but I can assure you that the gameplay is very fun and rewarding. The game is a very good option for you and your gamer friends from a place where it can be played in multiplayer. This game is both worth buying and worth it. Repetition.

7.6

نقاط قوت

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • وجود حالت چند نفره
  • گرافیک خوب

نقاط ضعف

  • گاهی بازی چالش برانگیز می شود
  • موسیقی تکراری
8 گرافیک
8.5 گبم پلی
7 داستان
7 موسیقی