نقد و بررسی We. The Revolution

نقد و بررسی We. The Revolution

امروز سراغ نقد و بررسی بازی جذاب We. The Revolution رفتیم. این بازی توسط توسعه دهنده Polyslash منتشر شده است. در داستان بازی شما به عنوان قاضی اصلی در دادگاه انقلاب بازی می کنید.  چون شما در این بازی این است که قضاوت کسانی که هر نوع جنایتی انجام دادند و دستگیر شدند بپردازید اما بازی بیشتر برای کسانی که به نوعی ضد انقلابی هستند تمرکز دارد. بازی دارای مکانیک فوق‌العاده‌ای برای شبیه سازی بقای سیاسی در زمان حکومت است. در این بازی با کوچکترین تصمیم اشتباه می توانید با عواقب ناگواری رو به رو شوید. شما در ادامه نقد و بررسی بازی We. The Revolution مهیج و منحصر به فرد می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

در بازی We. The Revolution در هنگام اعدام در زیر شما جمعیت عصبانی از روستاییانی هستند که نیزه بدست دارند. و یا انقلابیونی ک قصد دارند شما را از روی صندلی قدرت بردارند. و حتی نجیب زاده هایی که آماده اند از پشت بهتان خنجر بزنند. شما باید تصمیمات خود را طوری بگیرید که هر سه جناح های فوق تصمیمات شما را منطقی دانند. همچنین باید به این نکته توجه کنید که خانواده شما به تصمیمات شما چگونه واکنش نشان می دهند در این بازی (We. The Revolution) شما باید هیئت منصفه و اقدامات گروه افرادی که سعی در از بین بردن موقعیت شما را دارند را تحت کنترل داشته باشید و از خونواده خود نیز محافظت کنید و قدرت خود را با تصمیمات درست افزایش دهید و آنها را به چالش بکشید. خوشبختانه در این بازی حالت های نجات دهنده سخاوتمندی وجود دارد که برای سعی کردن مجدد و در انجام یک رویداد جدید ارائه می شود.

گاهی اوقات نفوذش را در بین مردم عادی کاهش می یابد و مجبور می شوید که کسی را به مرگ محکوم کنید که این کار فقط برای ادامه بازی است
اما ممکن است این اعدام موجب ناراحتی جناح اشراف بشود که شاید مجبور شوید یک فرد گناهکار را آزاد کنید که باعث شود برای حفظ جان خود روز به روز فاسد تر شوید.گیم پلی بازی We. The Revolution اینطور داستان را روایت می‌کند که بازیکن باید یک دیالوگ و یا گزینه درست را برای شاهد انتخاب کند و یا شواهد را برای سوال و جواب کردن از وکیل مدافع برسی کند و روی تصمیم هیئت منصفه تاثیر بگذارد. مخالفت با هیئت منصفه می‌تواند پیامدهای منفی را در بر داشته باشد. پشت این تصمیم های سخت و ابهام های اخلاقی بازی We. The Revolution شما هیچوقت به اتمام یک پرونده نزدیک نمی شوید.

در این بازی (We. The Revolution) به دوره تاریخی اشاره دارد که حقیقت عدالت و برابری به معنای بالا بردن جامعه است انقلاب فرانسه و تخریب ساعت به معنای اصلاح فرانسه بود و در عین حال فساد فریب و عدم تعادل قدرت در این دوره بیشتر شد. انقلاب فرانسه را به وجود می آورد که شما ارزش ها و ایده های جناح های مختلف را براورده سازی در حالی که به ظاهر به مردم کمک می کنید و به خاطر خود و به قدرت خود عمل می کنید.در بازی We. The Revolution عناصر استراتژی بیشتری وجود دارد مانند کنترل عوامل برای مثال هیئت مدیره از مهمترین رقبای اصلی این قاضی قرار دارد که برای کنترل بخش‌های مختلف پاریس دست به هرکاری می‌زنند.این بازی و وقایع سیاسی استراتژی و داستان مکانیکی را به گونه ای شکل می دهد که بازیکن با هر دفه انجام این بازی اعتیاد بیشتری به آن پیدا می کند. با تصمیمات بیشمار فرصت های تصادفی که در اختیار بازیکن قرار داده می‌شود فرصت و تجربه ای است که تعاملات تازه و ارزشمندی به دست بیاورد.

سبک هنری بازی کمک ویژه ای به فضای بازی We. The Revolution می کند. مدل های شخصیتی بازی از نقاط شگفت‌آور و رنگارنگ ساخته شده‌اند و صداگذاری عالی آنها به این گیم پلی جذاب رنگ زیبای داده است و آن را به یک رمان گرافیکی تبدیل کرده است.

حرف آخر

بازی We. The Revolution دارای داستان فوق العاده عالی و منحصر به فردی است و می تواند یکی از بهترین ها در سبک شبیه سازی شغل باشد. گرافیک بازی و جلوه های بصری بازی نیز به شکل رمان گرافیکی طراحی شده اند و بسیار زیبا و متناسب با بازی هستند. موسیقی و صدا گذاری شخصیت ها نیز به آن توجه ویژه ای شده است و دارای موسیقی متن بسیار زیبا و متناسب با خط داستانی بازی است. گیم پلی بازی We. The Revolution نیز کاملا چالش برانگیز و مهیج است به طوری که مغز و هوش شما را به چالش می کشد.

Verdict

Our game revolution is super and unique and can be one of the best in simulating a job. The game graphics and visual effects of the game are also designed in the form of a graphic novel that is very beautiful and appropriate to the game. The music and the voice of the characters have also received special attention and are very beautiful and tailored to the story of the story. We play the gameplay. The revolution is also quite challenging and challenging, which challenges your brain and intelligence

7.6

نقاط قوت

  • داستان مهیج
  • جلوه های بصری زیبا و هنری

نقاط ضعف

  • موسیقی متوسط
  • باگ های ریز و درشت در منو بازی
8 گرافیگ
7.5 گیم پلی
8 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه