نقد و بررسی We Were Here Together

نقد و بررسی We Were Here Together

سلام به تمامی همراهان و دوستداران همیشگی وب سای Gamingles امروز با نقد و بررسی بتزی جالب و هم چنین عجیب We Were Here Togethe در خدمت شما گیمر ها و گیم دوستان عزیز هستیم پس با ما همراه باشید.

این بازی در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ به دست شرکت TMG Studios B.V. ساخته و منتشر شد و مورد استقبال خوبی از طرف گیمر ها و منتقدین قرار گرفت . این بازی برای پلتفرم های Xbox one و PC و سیستم عامل MAC OS در دسترس و قابل خریداری است. خب حتما اکثر شما با معقوله ای به نام اتاق فرار آشنا هستید ، تفریحی که این روزا خیلی ها را مجذوب کرده است. در ابتدا باید به شما بگویم که وقتی من شروع به تجربه ی بازی We Were Here Together کردم کاملا حس کردم که در یک اتاق فرار مجازی هستم ، پس این بازی آن دسته از افرادی که به معما و اتاق فرار علاقه دارند مناسب است. در حقیقت این بازی ، بازیی از مجموعه ای به همین نام است که من به شخصه طرفدار آن هستم و تمامی سری ها را بازی کرده ام.

خب تا این جا باید متوجه شده باشید که این بازی یک بازی در سبک پازل و معما است ، در بازی معما های فراوانی وجود دارد که اکثر آن ها بسیار خوب و تا حدی ساده هستند و باعث می شود که شما لذت ببرید ، هرچند در بعضی از مراحل معما هایی وجود داشت که برای حل کردن آن ها زمان نسبتا زیادی صرف کردم و من را حسابی به چالش کشید. البته نگران نباشید تعداد این معما ها در بازی انگشت شمار هستند. بازی دارای ۱۰ فصل است که در این ۱۰ فصل شما با پیشروی در گیم پلی و حل کردن معما ها کم کم به بازی اصلی داستان دست پپیدا می کنید ، کمی بی رحمانه است که از حس کنجکاوی برای پیش بردن بازی استفاده شده است اما با وجود این من بسیار لذت بردم.

خوش بختانه در بازی هینت ها و کمک هایی وجود دارد تا اگر شما تنهایی موفق به حل یک معما نشدید از آن ها استفاده کنید و به کمک آن ها معما را حل کنید ، البته با پیشرفت در بازی و بالا رفتن سطح بازی تعداد این کمک ها کمتر میشود ، دوستانه به شما بگویم که معما های مراحل پایانی بسیار چالش برانگیز تر هستند و می خواهم به شما عزیزان بگویم تا جایی که ممکن است از این کمک ها کمتر استفاده کنید تا در مراحل پایانی به دردسر نیوفتید. چیزی که در این بازی م را خوش حال و مجذوب کرد این بود که تمامی معما ها به گونه ای به هم مربوط هستند و به گونه ای در ادامه ی یک دیگر هستند. داستان کلی بازی از این قرار است که شما به همراه شریک زندگیتان به دنبال یک کوهنورد می گردید که مفقود شده است و شما به حل کردن تمامی مراحل سعی دارید او را پیدا کنید و بفهمید تمام مدتی که گم شده است کجا بوده و چه کار هایی کرده است. شما در یک کلبه در نزدیکی یک کوه زندگی می کنید که سیگنال های عجیب و پریشانی توسط رادیو ای که دارید دریافت می کنید در اینجا است که این زوج (شما) تصمیم می گیرید که کوه نورد را پیدا کنید آیا واقعا ا. گم شده است؟

گرافیک بازی بسیار زیبا است و به گونه ای بسیار هنری و انیمیشنی طراحی شده است ، بازی به صورت اول شخص برگذار می شود و شما مناظری در طول بازی می بینید که اکثا با مه و برف پوشانده شده است که به نظر من بسیار جذاب و دزدنی است حتی اگر انیمیشنی باشد ، جزئیات زیادی در طراحی وجود دارد که به تصاویر زیبایی بخشیده اند ، در بازی دیالوگ های زیادی رد و بدل نمیشود به غیر از دیالوگ های بسیار جزعی در میان شما و شریک زندگیتان که نشان می دهد این زوج چقدر یک دیگر را دوست دارند ، و اما قسمت خوب و خارق العاده ی بازی درمورد موسیقی بازی میتوانم بگویم بهتربن قطعه هایی که تا کنون در یک بازی شنیده ام برای این بازی بوده است چرا که موسیقی خود یک تصویر سازی قوی دارد که کاملا با تصاویر و صحنه های بازی هم خوانی دارد.

حرف آخر

باید گفت که این بازی یک ازی هنری در سبک معما و پازل است که در کل مجموعه ای بسیار خوب درست کرده است ، به نظر من این بازی هم ارزش خرید را دارد و هم تکرار. تنها چیزی که در این بازی ممکن است کمی آزار دهنده باشد قسمت کنترل بازی است ، چرا که بسیار حساس است و گاهی شما حس می کنید که حرکات کمی افراطی است به گونه ای شما می خواهید کمی به سمت راست بروید اما شخصیت بازی خیلی زیاد تر در این جهت حرکت می کند همین امر باعث شده است که کمی احساس کلافگی کنید که با گذشت چندین مرحله عتدت خواهید کرد و در گیم پلی جذاب این بازی غرق خواهید شد.

Verdict

It should be said that this game is an art piece in the style of riddles and puzzles that has made a very good collection, in my opinion, this game is worth buying and repeating. The only thing that might be a little annoying in this game is the control part of the game, because it is very sensitive and sometimes you feel that the movements are a bit extreme so you want to go a little to the right but the game character is much more It moves in this direction, which makes you feel a little confused that after a few steps, you will relax and you will be immersed in the attractive gameplay of this game.

8.1

نقاط قوت

  • موسیقی بازی فوق العاده است
  • مربوط بودن معما ها به یک دیگر
  • طراحی زیبا

نقاط ضعف

  • کنترل حساس بازی
  • گاهی معما ها بسیار سخت می شود
7.5 گرافیک
8 گیم پلی
8 داستان
9 موسیقی