نقد و بررسی Genetic Disaster

نقد و بررسی Genetic Disaster

سلام دوستان و همراهای همیشگی وب سایت Gamingles امروز می خواهیم تا با همراهی شما بازی جذاب و کلاسیک Genetic Disaster را مورد نقد و بررسی قرار بدیم پس در این مقاله همراه ما باشید.

این بازی در تاریخ ۲۹ مه ۲۰۲۰ به دست شرکت Team8 Studio برنامه نویسی و ساخته شد و سپس به دست شرکت های Team8 Studio و Drageus Games S.A. منتشر و وارد بازار شد ، این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch ، Playstation4 ، Xbox one و PC در دسترس و قابل خریداری است .این بازی به صورت تک نفره و یا حد اکثر سه نفره بازی می شو د که در آن شما و دوستانتان اسلحه هایی پیدا می کنید و با استفاده از ان شکار می کنید و یا با سیاه چاله های عجیب رو به رو میشوید . خب همین جا باید به شما دوستان عزیز بگم که بازی داستان قویی ندار که در کل بازی دنباله ی آن را بگیرید و کلیت بازی در گیم پلی بازی خلاصه می شود. تنها چیزی که در بازی بسیار برای من عجیب بود و توجه من را به خود جلب کرد این بود اگر شما در طول بازی بمیرید به اول بازی بر می گردید!

چیز جالبی که باید بدانید این است که این بازی شبیه به هیچ بازی دیگر نیست و تمامی اسلحه ها و شخصیت های دررون این بازی مختص به این بازی هستند که به بهترین شکل ممکن طراحی شده اند به گونه ای که میتوان گفت این بازی طراحی بسیار درخشنده ای دارد . در بازی شما با اسلحه های متفاوتی رو به رو می شوید که کارایی های مختلفی دارند و البته لازم است که بدانید برای کار کردن با ان ها لازم نیست کلی وقت صرف آزمون و خطا ی اسلحه کنید. گرافیک بازی به صورت انیمیشنی کار شده است که اکثرا در صفحه نمایش های بسیار ساده طراحی شده است. طراحان به خاطر این که بازی یک نواخت نباشد و خسته کننده نشود کمی از عنصر طنز استفاده کرده اند که این عنصر بیشتر بر روی دشمنان و سبک مبارزه ی شما تاثیر گذار بوده است به گونه ای که کاملا با دیدن تیر انداز آنان خنیتان می گیرد.

ممکن است فکر کنید که این بازی بازیی به شدت آسان است که خیلی زود حوصلیتان را سر می برد اما باید به شما بگویم که سفر در بین سیاه چاله ها اصلا هم آسان نیست ، بازی سه حالت سختی دارد که میتواند شما را غافل گیر کند ، باس و یا غول هایی که در بعضی از مراحل وجود دارند ف حمله های سختی به شما می کنند که گاهی با خودتان فکر می کنید که پیشرفت کردن در بازی و رفتن به مراحل بعد به گونه ای غیر ممکن است. کار دیگری که طراحان برای این بازی کرده اند این است که به شما این امکان را داده اند تا خودتان شخصیتی که دوست دارید را انتخاب کنبد اسلحه ای که می خواهید را با شخصیتتان مچ کنید و دشمنان خود را از سر راه بردارید.

حرف اخر

همان گونه که در بالا مطالعه کردید در مورد گرافیک بازی توضیح دادم که به صورت انیمیشنی در صفحه نمایش های ساده کار شده است ، بازی به صورت دانای کل برگذار می شود و شما همه چیز را به راحتی از بالا می بینید موسیقی بازی کمی تکراری است اما به خوبی با فضا و تصاویر بازی مچ شده است و هم خوانی خوبی دارد ، بازی گاهی بسیار چالش بر انگیز و سخت می شود اما باید اور کنید که گیم پلی بازی چنان شما را سرگرم می کند که اصلا متوجه زمان نمی شوید ، این بازی همارزش خرید دارد و هم تکرار.

Verdict

As you read above, I explained about the game’s graphics, which is animated on simple screens, the game is played with all-knowing knowledge, and you can easily see everything from above. The game’s music is a bit repetitive But it is well matched with the space and images of the game and has a good harmony, the game is sometimes very challenging and difficult, but you have to worry that the gameplay entertains you so much that you do not notice the time at all, this game It has the same purchase value and repetition.

7.6

نقاط قوت

  • گیم پلی درخشان ، جنبشی با شخصیت های سرگرم کننده ، توانایی ها و سلاح ها
  • طراحی شخصیت ها و گرافیک انیمیشنی

نقاط ضعف

  • پیشرفت کمی بین هر یک از بازیها
  • هیچ توضیحی در مورد هدف نهایی یا نحوه بازی
8 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی