نقد و بررسی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure

نقد و بررسی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure رفتیم. این بازی در ژانر بازی های ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت OXiAB Game Studio طراحی و برای پلتفرم های Microsoft Windows و Nintendo Switch انتشار یافته است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی زیبا Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

شما در این بازی (Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure) در نقش کاراکتر اصلی داستان یعنی Bit قرار دارید که باید با نرم افزار متفاوتی ارتباط برقرار کنید و با محیط بازی نیز به تعامل بپردازید. Bit شما را به شکل فرمانده خود می‌بیند و مکان هایی که در بازی می رود به عنوان نماینده شما حضور دارد به طور کلی میزان موفقیت او و کارهایی که انجام می‌دهد همگی وابسته به بازیکن است. طور کلی هدف بازیکن در بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure آشکار نیست داستان بازی از جایی شروع میشود که یک نفر قصد کشتن Bit را دارد شما باید از این کار جلوگیری کنید و آن شخص را از بین ببرید و به آن شلیک کنید. به طور کلی بازیکن باید به جمع آوری آیتم های مختلف بپردازد و پازل ها و سرنخ های بازی را حل کند.

بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure دارای داستان بسیار جذاب و فریبنده ای است. طراحی کاراکتر بازی بسیار جذاب است به طوری که او در موارد خاصی ماجراجویی و سفر خود را متوقف می کند تا با بازیکنان ارتباط برقرار کنند و در مورد زندگی موجودیت و دیدگاه های مختلف پرس و جو می کند. این سوالات مرموز به شکل گیری روند بازی و رابطه شما با کاراکتر جذاب بازی کمک می کند. کاراکتر اصلی داستان شبیه به یک بچه و کمی شبیه به کامپیوتر است که همه چیز را کور کورانه باور میکند. هدف کاراکتر داستان در بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure درک واقعیت ها و دنیای دیجیتال و دنیای فیزیکی است و ذهنش پر شده از سوالات بسیار که بازیکن باید در پیدا کردن جواب این سوالات به او کمک کند. بازی در حالت کلی دارای گیم پلی بسیار کوتاهی است و برای بازیکن انجام دادنش بسیار راحت است و بازیکنان می توانند به بازی برگردد و بازی فوق العاده ارزشمند و جذاب را دوباره از ما انجام دهد.

یکی از مهمترین آیتم هایی که در بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure وجود دارد میکرو تراشه هایی است که در سراسر جهان بازی قرار دارند و بازیکنان باید به جمع آوری آنها بپردازد زیرا آنها مهمترین کلید پیشرفت بازی و داستان آن هستند. به طور کلی بعضی از این آیتم ها روی نقشه بازی به صورت مشخص شده قرار دارند و بازیکن باید با پیشروی به طور ترتیبی در مراحل بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure به آنها دسترسی پیدا کند و آنها را جمع آوری کند با این که جمع آوری این آیتم ها کاری ضروری نیست اما در هر صورت بسیار سرگرم کننده و جذاب است و در مواردی نادیده گرفتن این شرایط ما بازیکنان را می‌تواند در مراحل بازی دچار مشکل کند. گیم پلی بازی بسیار کوتاه از و بازیکنان می توانند در کمتر از یک ساعت بازی را به اتمام برسانند.

گیم پلی بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure همچنین دارای محدودیت ها و مشکلاتی است که باید توسعه دهندگان بازی آنها را رفع کنند یکی از این محدودیتها عدم قابلیت پریدن کاراکتر بازی است. در بازی پازل های مختلفی وجود دارد که بازیکن باید به جستجو و دستیابی به یک سری از آیتم ها و نقاط خاص بازی بپردازد تا بتواند جواب آنها را پیدا کند. بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure دارای چالش های متعددی است از جمله بازیکنان باید تلاش ها و کارهای زیادی را برای رسیدن به یک مکان خاص انجام دهد که گاهی اوقات این چالش‌ها می‌توانند برای بازیکنان خسته کننده به نظر برسند. خوشبختانه در اختیار بازیکن معما تنها محدود به وجود دارد که باید برای از بین بردن خطرات احتمالی استفاده کنند همچنین دشمنانی در بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure وجود دارند که امکان این که بعد از کشته شدن آنها توسط شما دوباره زنده شوند نیز وجود دارد. کاراکتر اصلی داستان دارای ویژگی های جذابی است برای مثال او هنگام سقوط از ارتفاع آسیبی نمی بیند و فقط حالت گیجی در او ایجاد می شود که بسیاری او را آسیب‌پذیر می‌کند و ممکن است با اندک ضربه دشمنان از بین برود.

حرف آخر

نسخه جدید بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure دارای طراحی گرافیک و صداگذاری های بهبود یافته ای است. در حالی که نسخه اصلی بازی در بسیاری از زوایای یکسان و خسته کننده بود. در این بازی از ترکیب رنگ های بسیار متعددی استفاده شده است. همچنین موسیقی بازی Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure در نسخه جدید از طراحی خوبی برخوردار است و عملکرد نسبتاً بهتری دارد به طوری که آن را بیشتر و صداهای بیشتری در بازی به گوش می رسد. متاسفانه بازی از گیم پلی کوتاهی برخوردار است و داستان آن به صورت واضح و روشنی روایت نمی شود و دارای پیچیدگی های بسیاری است.

Verdict

The new Bitlogic – A Cyberpunk Arcade Adventure game has improved graphics and sound. While the original version of the game was at many angles, it was tedious. There are so many colors in this game. The BitLogic-Cyberpunk Arcade Adventure also has a great deal of design in the new release, with a relatively better performance, so that it gets more and more sounds in the game. Unfortunately, the game has a short gameplay, and its story is not clearly narrated and has many complexities

 

7.5

نقاط قوت

  • داستان جذاب
  • موسیقی متن و صاگذاری خوب

نقاط ضعف

  • گیم پلی بسیار کوتاه
  • طراحی جلوه های بصری در متوسط
  • تکراری شدن پازل های بازی
8 گرافیک
7.5 گیم پلی
7.5 داستان
7 موسیقی

ارسال دیدگاه