نقد و بررسی Doodle God: Crime City

نقد و بررسی Doodle God: Crime City

بازی Doodle God: Crime City که برای نقد و بررسی امروز سراغش رفتیم برای نقد و بررسی از سبک بازی های پازلی است. این بازی در گذشته برای پلتفرم های موبایلی عرضه شده بود اما پس از هشت سال بر روی کنسول های بازی انتشار یافته است. این بازی علاوه بر از نوع پازلی بودن پتانسیل‌های بازیهای اشاره و کلیک را در خود دارد. شما می توانید در نقد و بررسی این بازی مهیج با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

در بازی Doodle God: Crime City یک کتاب برای شما قرار دارد که وظیفه شما را در طول بازی به شما می گوید وظیفه شما در بازی ترکیب آیتم ها با هم و ساخت آیتم های جدید است برای مثال اگر شما یک شخص و این جرم را با هم ترکیب کنید مجرم به وجود می آید همین طور که شما به انجام این بازی بپردازید برای ساخت آیتم ها یا موارد جدید با اجزای بیشتری آشنا خواهید شد. و این جا است که بازی سبک پازلی منحصر به فرد خودش را به نمایش می گذارد پازل های بازی به سادگی قابل حل نیستند و شما برای حل آنها نیاز به تفکر و منطق دارید مطمئنا حدس زدن لازمه فکر کردن و ساخت و پیشرفت در پروسه بازی است. اگر شما در ساخت آیتم ها با شکست مواجه شوید باید دوباره از نو آن را بسازید.

بازی Doodle God: Crime City دارای دو بخش است بخش اول شهر بازی از جایی که شما شروع به ساخت داستان توم می‌کنید و به ایجاد آیتم های جدید می پردازید و این کار باعث انجام ماموریت های بازی می شه که به شما پاداش هایی برای یک سری از آیتم های خاص بازی میدهد.

به طور خیلی نا آشنا بازی Doodle God: Crime City در مورد ترکیب آیتم ها، افراد و مفاهیم و موارد دیگر برای ساخته آیتم های جدیدی است یکی از قابلیت های ویژه بازی این است که شما می‌توانید داستان ماجراجویی خود را انتخاب کنید و در ساخت و ترکیب آیتم ها استاد بشید با توجه به اینکه تم بازی جرم و جنایت است این ماموریت ها شامل متوقف کردن جنایات مجرمان است. شما در بازی از ترکیب آیتم ها لذت کافی را خواهد برد اما یک باخت در بازی نتیجه ترکیب آیتم های اشتباه شما هست که از نتیجه آن عواقبی در پی دارد. در قسمت اصلی بازی Doodle God: Crime City شما فرمول های ساخت آیتم ها را یاد می گیرید و آن ها را امتحان می کنید.  ترکیبات این آیتم ها به نظر ساده می رسد اما بسیار خسته کننده و ناامید کننده هستند. بسیاری از این ترکیب ها میتونن غیر منطقی باشد اما پیدا کردن روسپی ها و دیوانه ها می تواند بعضی اوقات خنده دار و جالب باشد به جز این مورد هیچ چیز جالب و خنده داری در بازی وجود ندارد.

با توجه به اینکه بازی Doodle God: Crime City داستان جالب و ایده عالی داره به مرور شما را خسته و ناامید می کند شما در حین انجام بازی شور و شوق فراوان خود را در ابتدای بازی از دست می دهید و گیم پلی بازی به تکراری بودن و خسته کننده شدن می‌انجامد این بازی یک بازی پازل است اما یک داشتن داستان پویا و جالب تر صدمه ای به بازی وارد نمی کند. در عین حال بازی Doodle God : Crime City دارای تجربه ای لذت بخش است بازی در ابتدای شروع مقداری گیج کننده به نظر می‌آید. برای اینکه شما نمی دانید چه چیزهایی را چگونه انجام بدهید و از آپشن ها چگونه استفاده کنید. هیچ آموزش و یا نکته ای در بازی وجود ندارد و شما باید مستقیم به بازی بپردازید.

یکی از نکاتی که در بازی Doodle God: Crime City وجود دارد راهنمایی ها هستند که به روند بازی شما کمک شایانی می‌کند. شما می توانید با خرید آن ها در بازی خود را در بعضی از بافت ها و یا مخمصه نجات دهید و آنها می‌توانند به شما کمک شایانی بکنند. همچنین پاداش روزانه در بازی در نظر گرفته شده است که شما با هر ورود به بازی می توانید آن را به طور روزانه دریافت کنید.

در بازی Doodle God: Crime City شما می توانید انتخاب کنید که نقش یک پلیس خوب را رفتار کنید یا یک جنایتکار بد. در بازی بیش از ۵۰۰ مدل پازل مختلف وجود دارد و همچنین ۳۰ گروه برای انتخاب جبهه های بازی و بیش از ۲۵۰ آیتم برای ساخت و ترکیب وجود دارد. اگر از طرفداران ساخت فرمول هستید این بازی بدون شک شما را سرگرم خواهد کرد اما اگر شما از طرفداران سبک پازلی هستید این بازی در کمتر از یک ساعت گیم پلی شما را ناامید خواهد کرد.

بخش داستانی بازی Doodle God: Crime City در شش ماموریت تقسیم می شود که از جمله این ماموریت ها رئیس جرم ها و داستان های پلیسی است هیچ نظری در سادگی بازی وجود ندارد شما چندین ماموریت بخش داستانی را در اختیار دارید که برای انجام آنها به به کاملی باید آنها را به ترتیب انجام دهید بخش داستانی بازی نیست اصلا جالب نیست و کاملاً فراموش کننده و ضعیف است.

حرف آخر

بازی Doodle God: Crime City از لحاظ گرافیک و جلوه های بصری به خوبی طراحی شده است و در سبک بازی های پازلی دارای گرافیک راضی کننده ای است. بازی از نظر موسیقی و صداگذاری شخصیت ها به طور کاملا ضعیف عمل کرده است. بازی از لحاظ گیم پلی دارای طراحی خوبی است اما پس از گذشت ساعات بازیکن از بازی خسته می شود. بازی از لحاظ داستانی به خوبی عمل کرده است و داستان جالب وسرم گننده ای دارد.

Verdict

Doodle God: The city of crime is well-designed in terms of graphics and visuals, and is well-suited to the puzzle style of the game with graphics. The game has played quite poorly in terms of music and sounding characters. The game is good in terms of gameplay, but after a while, the game is afraid of the game. The game has worked well in terms of storytelling, and it’s a curious story about

7.4

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • داستان مهیج

نقاط ضعف

  • موسیقی و صداگذاری متوسط
  • ساعات گیم پلی به مرور خسته کننده
7.5 گرافیک
7.5 گیم پلی
8 داستان
6.5 موسیقی

ارسال دیدگاه