نقد و بررسی Samurai Shodown

نقد و بررسی Samurai Shodown

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Samurai Shodown رفتیم. این بازی به سبک اکشن و مبارزه ای منتشر شده است و توسط شرکت SNK Corporation طراحی و انتشار یافته است. بر روی دو پلتفرم XboxOne و Playstation4 عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی مهیج Samurai Shodown می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

بازی Samurai Showdown یک نوع بازی مبارزه ای ژاپنی است. توسعه دهنده بازی SNK CORPORATION نسخه های متفاوتی از این سری بازی منتشر کرده است. و این نسخه از بازی یک ریبوت از سری بازی های این عنوان است که به تازگی منتشر شده است. تفاوت این نسخه با سری بازی های قبل این است که گرافیک سه بعدی طراحی شده است.

بازی Samurai Shodown به طور کلی دارای شانزده کاراکتر است سیزده تای آنها کاراکتر های سری قبل هستند. در حالت اصلی داستان بازی واحد از شرق تا غرب دشمنان خود را شکست دهید و داستان بازی را کامل کنید در این بین شما می توانید به آموزش تاکتیک ها و روش های مختلف برای مبارزه بپردازید. هر یک از کاراکتر های بازی Samurai Shodown دارای باس فایت های مختص به خود است و دارای تاکتیک های متفاوتی نسبت به کاراکتر های دیگر دارد.

بازی Samurai Shodown دارای گیم پلی روان و نرم است که تجربه بازی را بسیار لذت بخش می کند. موتور گرافیکی طراحی کننده بازی Unreal Engine 4 است که در اکثر بازی های نسل جدید از آن استفاده شده است و گرافیک مطلوبی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این بازی دارای کاراکترها و مختص به خود است که می توان گفت اکثر آیتم ها شخصیت و حتی حروف بازی به زبان ژاپنی هستند. بازی Samurai Shodown دارای عوامل محیطی و جلوه های بصری تحقیق و پروژه جزئیاتی است. یکی از مشکلات گیم پلی بازی کند بودن قابلیت ویژه هر کاراکتر است که بازیکن باید به آن خود را سازگار کند هر کاراکتر دارای قابلیت های نظیر پرش در هوا، نشستن، گارد گرفتن و محافظت از خود و همچنین جا خالی دادن از ضربات دشمن است. آسیب رساندن به حریف بسیار واقع گرایانه و جذاب طراحی شده است.

اتمسفر های گوناگون و جذاب بازی Samurai Shodown با عوامل طبیعی بسیاری سر و کار دارند برای مثال با ضربه زدن به دشمن و زخمی کردن او می‌توان به جاری شدن خون بر روی زمین اشاره کرد. بازی دارای حالت های مختلفی در گیم پلی جذاب و منحصربفرد خود است و تنها به بخشی داستانی بسنده نمی کند. از انواع این حالت ها می توان به Practice, Online, Dojo, Battle اشاره کرد. شما می توانید در حالت تمرین به آموزش و تعلیم نسبت به کاراکتر مورد انتخابی خود بپردازید و آموخته های خود را به عمل برسانید و تمریناتی را داشته باشید. بخش آنلاین بازی که یکی از جذاب ترین قسمت های این بازی می توانید با بازیکنان مختلف از سراسر دنیا رو به رو شوید و از دو حالت کژوال و رنک برخوردار است. در بازی Samurai Shodown حالت دیگری به اسم Dojo قرار دارد که در این قسمت می توانید به شکست دادن قویترین و اصلی ترین کاراکترهای بازیکنان مختلف بپردازید. در حالت کلی در این قسمت شما باید قوی ترین و بهترین کاراکتر خود را برای مبارزه انتخاب کنید. حالت بتل بازی Samurai Shodown نیز یکی از پرطرفدارترین بخش های بازی به شمار می آید زیرا شما می توانید به صورت آفلاین با هر یک از دوستان خود به مبارزه بپردازید هرچند که این حالت بازی به حالت آفلاین بسنده نمی شود و بازیکنان به صورت دو نفره می‌توانند به مبارزات با حریف های دیگر بپردازند.

در بازی Samurai Shodown دو قسمت Database و گالری نیز به تازگی طراحی شده است که در قسمت دیتابیس بازیکن می تواند اطلاعات و داده هایی که تا کنون در مبارزات داشته است در آن به ثبت برساند و آنها را از ذخیره کند. و همچنین در قسمت گالری فیلم ها طراحی ها و تا صدای کلمات کاراکتر های مختلف بازی را می توانید در این قسمت ببینید.

این بازی (Samurai Shodown ) پیشرفت ها و قابلیت های ویژه ای نسبت به سایر عناوین این بازی داشته است که می‌تواند یک پیشرفت بزرگان را قلمداد کرد متاسفانه بازدید از داستان بی سر و ته و پیچیده ای برخوردار است که در اکثر بازی های سبک مبارزه ای این اشکال وجود دارد. بازی Samurai Shodown از لحاظ موسیقی و صداگذاری شخصیت ها نیز به بهترین شکل عمل کرده است و یکی از مهمترین عناصر این بازی به شمار می آید.

حرف آخر

بازی Samurai Shodown دارای گرافیک منحصر به فردی و قابل قبولی است و دارای گیم پلی روان و مهیج است که تجربه بسیار لذت بخشی دارد. بازی از لحاظ جلوه های بصری و طراحی عوامل محیطی بازی بسیار رقیق و پر جزییات عمل کرده است و کاملا با اتمسفر بازی تطابق دارد. گیم پلی بازی دارای بخش های گوناگون و وسیعی است و در طراحی کاراکتر ها و قابلیت های آن ها عملکرد خوبی دارد. اگر از طرفداران سبک مبارزه ای و اکشن هستید به شدن این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم.

Verdict

The Samurai Shodown game has a unique and admirable graphics, and it’s breathtaking and breathtaking gameplay that has a lot of fun. In terms of visual effects and designing environmental factors, the game has played a very detailed game and is fully compatible with the atmosphere of the game. The gameplay has a wide range of sections and functions well in designing characters and capabilities. If you are a fan of fighting style and action, we suggest you to get this game

8

نقاط قوت

  • گرافیک خوب
  • جلوه های بصری هنری و دقیق
  • موسیقی خوب

نقاط ضعف

  • عدم روایت داستانی
8 گرافیک
8.5 گیم پلی
7.5 داستان
8 موسیقی

ارسال دیدگاه