نقد و بررسی SENRAN KAGURA Peach Ball

نقد و بررسی SENRAN KAGURA Peach Ball

امرزو سراغ نقد و بررسی بازی جذاب و مهیج SENRAN KAGURA Peach Ball رفتیم. این بازی در ژانر بازی های Pinball و اکشن قرار دارد و برای پلتفرم های Nintendo Switch, Microsoft Windows و همچنین کنسول های نسل جدید منتشر شده است. این بازی توسط شرکت Honey Parade Games طراحی و توسط XSEED Games منتشر شده است.  شما در ادامه نقد و بررسی بازی SENRAN KAGURA Peach Ball می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

در این بازی (SENRAN KAGURA Peach Ball) شما می توانید به ۵ شخصیت جذاب بازی که دخترانی به نام های Murasaki, Yomi, Asuka, Yumi, Ryona هستند دسترسی پیدا کنید. آن ها تمایلات جنسی مختلفی دارند و معتقدند که حیوان هستند. شما در حالت کلی باید با استفاده از توپ های میز Pinball آنها را ارضا کنید و به آنها یادآوری کنید که چه کسی هستند. به طور کلی این شخصیت های جذاب هرکدام دارای داستان متفاوتی هستند. این بازی بسیار جذاب ابتدا برای کنسول های نینتندو ۳DS منتشر شد و سپس بعد از استقبال خوب طرفداران این سری از بازی ها آثار دهندگان بازی این اثر را برای کنسول های نسل جدید و رایانه های شخصی منتشر کردند.

بازیکنان می توانند این بازی (SENRAN KAGURA Peach Ball) جذاب را به صورت تک نفره و چند نفره آنلاین انجام دهند. بازی در حالت نوسانی دارای بخش‌های مختلفی است که همگی به صورت گیم پلی بسیار جذاب Pinball اجرا می شوند. در این حالت بازیکن می‌تواند کنترل هر یک از شخصیت های بازی را در دست گیرد. حالت دیگر بازی نیز حالت آزاد نام دارد که بازیکن می تواند به طور مستقیم وارد گیم پلی Pinball شود. در بازی SENRAN KAGURA Peach Ball بخش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها اتاق تعویض لباس است و بازیکن می تواند لباسهای کاراکتر مورد نظر خود را به دلخواه تنظیم کند و شخصی سازی های لازم را انجام دهند. همچنین قابلیت عکس گرفتن از شخصیت آن وجود دارد که بازیکنان را با حالت Intimacy آشنا می کند. اما متاسفانه واسه دهندگان این حالت را برای نسخه کنسول ps۴ حذف کردند در حالی که این حالت برای نسخه‌های مختلف کنسول های نینتندو فعال است. در بازی بخش دیگری به اسم گالری وجود دارد که بازیکنان می توانند به تصاویر و کلیپ های شخصیت های مختلف دسترسی داشته باشند و همچنین موسیقی متن و صدا های مختلف بازی را گوش فرا دهند.

بازیکن می تواند با انجام و پیشروی مراحل بازی SENRAN KAGURA Peach Ball و افزایش سطح خود به عنوان پاداش پول دریافت کنند که می‌تواند با استفاده از آن به خرید لوازم جانبی و یا لباس های مختلفی برای کاراکتر دلخواه خود بپردازد و همچنین ظاهر و لباس های آنها را شخصی سازی کند. روش دیگری برای کسب امتیاز در بازی وجود دارد مانند انجام ماموریت ها و مراحل فرعی بازی که به صورت minigames طراحی شده اند و بازیکنان می توانند با انجام این مراحل با آیتم های نادر و کمیابی دسترسی پیدا کند. از انواع این آیتم های جذاب می توان به تصاویر و طراحی میز های Pinball بسیار زیبا اشاره کرد. همچنین کاراکترهای بازی SENRAN KAGURA Peach Ball دارای توانایی هستند که می توانند ژست های حرکتی مختلفی بگیرند که بازیکن می تواند از آنها عکس بگیرد.

بازی SENRAN KAGURA Peach Ball از لحاظ گرافیکی دارای جلوه های بصری بسیار زیبایی است و به طور انیمیشنی طراحی شده اند. از ویژگی‌های بارز طراحی های بصری می‌توان به دقیق و پر جزئیات بودن آنها اشاره کرد. خوشبختانه بازی از لحاظ عملکرد و فنی بسیار روان و بدون مشکل در اجرا است. با این که امکان عکس برداری از بازی وجود دارد اما نمی‌توان از بخش‌های آن فیلم برداری کرد. میز های Pinball قرار گرفته در بازی SENRAN KAGURA Peach Ball بسیار زیبا و پر جزئیات هستند اما متاسفانه فقط دو عدد در بازی وجود دارد. این بازی همچنین قابلیت بازخورد از شکایت ها نیز وجود دارد که میتوانید آنها را شخصی سازی و بررسی کنید. انیمیشن های بازی در حالت کلی جذاب و کمی خنده‌دار به نظر می‌رسد.

همانطور که اشاره شد در بازی SENRAN KAGURA Peach Ball فقط دو میزه Pinball وجود دارد اما خوشبختانه آنها نسبت به یکدیگر دارای ویژگی ها و طراحی های ظاهری منحصر به فردی هستند و دارای چیزهای کوچکی هستند که در گیم‌پلی تاثیر گذارند و باعث دریافت امتیازات مختلفی می شود. به طور کلی برای کارکرد این میزها شما باید از دکمه های shoulder و trigger برای هر یک از flippers ها استفاده کنید تا بتوانید موارد درخواست شده peach را که در سمت راست صفحه قرار دارند را انجام دهید. به طور کلی بازیکنان با زدم ضربات بندهای مختلف میز Pinball می‌توانند امتیازات مختلفی را دریافت کنند. و به طور کلی بازی دارای ماموریت های بخش خصوصی است که دارای امتیاز های مختلفی هستند. در بازی SENRAN KAGURA Peach Ball همچنین چالش های سکسی نیز وجود دارد که در minigames بازی قرار دارند. اذر با این چالش ها می توان به چالش فوق العاده سکسی ای اشاره کرد که بازیکن باید به توپ های Pinball روی بدن دختران ضربه بزند و بالاترین امتیاز را دریافت کند. اما متاسفانه انجام این کار با اینکه بازی از کاراکتر های مختلفی برخوردار است همچنان خسته کننده بنطر می رسد.

حرف آخر

بازی SENRAN KAGURA Peach Ball از لحاظ گرافیک و طراحی های بصری عملکرد خوبی دارد و طراحی جلوه های بصری آن زیبا و پر جزییات هستند.  این بازی متاسفانه از مشکلات و باگهای برخوردار است مانند مشکل کند بودن بارگذاری بازی و همچنین کمبود تعداد میزهای بازی SENRAN KAGURA Peach Ball که همگی وابسته به طراحی توسعه دهندگان بازی است که امیدواریم در نسخه های بعدی رفع شوند. همچنین بازی از لحاظ موسیقی متن عملکرد متوسطی دارد و در صداگذاری شخصیت ها با کمبود هایی مواجه است.

Verdict

The SENRAN KAGURA Peach Ball game performs well in terms of graphics and visual design, and the visual effects design is beautiful and detailed. Unfortunately, the game has problems and bugs, such as the problem of slow loading of the game, as well as the lack of a number of SENRAN KAGURA Peach Ball game tables that are all designed to design game developers, which we hope will resolve in future releases. The game also has a modest performance in terms of soundtracks and faces deficiencies in personality sounding

7.9

نقاط قوت

  • طراحی های بصری زیبا
  • گیم پلی جذاب

نقاط ضعف

  • موسیقی متن ضعیف
  • عدم روایت داستانی
  • تکراری و خسته کننده بودن بعضی از مراحل بازی
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
7.5 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه