نقد و بررسی Stranger Things 3: The Game

نقد و بررسی Stranger Things 3: The Game

امروز سراغ نقد و بررسی بازی جذاب و فوق العاده Stranger Things 3: The Game رفتیم. این بازی در ژانر بازی های اکشن و ماجراجویی است. این بازی توسط شرکت BonusXP طراحی و توسط Netflix منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های Nintendo Switch, Android, iOS, Microsoft Windows, Macintosh operating systems, Xbox One, PlayStation 4 انتشار یافته است.شما در ادامه نقد و بررسی بازی Stranger Things 3: The Game می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

این بازی (Stranger Things 3: The Game) یک نوع اقتباس سینمایی با همین نام است که تمام جزئیات داستان مشابه با فصل سوم سریال Stranger Things است. در این بازی جذاب همه مواردی که در سریال اتفاقات افتاده است در این جا به تصویر کشیده شده و بازیکنان می توانند شخصیت های جذاب این سریال را کنترل کنند.

تمام اتفاقاتی که در بازی Stranger Things 3: The Game رخ میدهد از روی سریال این عنوان روایت می شود و این بازی را برای کسانی که سریال جذاب Stranger Things ندیده‌اند به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم. بازی دارای داستان ها و اتفاقاتی است که در سریال اتفاق افتاده و در قالب چندین بخش مختلف برای بازیکنان روایت می‌شود و تمام بخش های سریال از زاویه یک بازی ویدیویی به نمایش داده می شود. گیم بازی Stranger Things 3: The Game به طور کلی دارای هفت الی هشت ساعت بازی است. دروازی همچنین مأموریت‌های فرعی مختلفی وجود دارد که بازیکنان با انجام آنها می توانند یک سری از آیتم های خواست بازی دسترسی پیدا کنند. همچنین بازیکنان می توانند در محیط های مختلف بازی که همگی در شهر هاوکینز رخ می دهند به جستجو و اکتشافات بپردازد که بسیار لذت بخش و سرگرم کننده است.

در بخش گیم پلی بازی Stranger Things 3: The Game عملکرد فوق العاده ای داشته است. دوربین بازی در حالت زاویه بالا به پایین قرار دارد و گیم پلی بازی را اینگونه روایت می‌کند. از آنجایی که شما باید کاراکتر های بازی را از طریق اشاره و کلیک کنترل کنید می توان آن را در سبک بازی های Point and Click نیز دانست. بازیکن باید در منطقه بازی برگشت برگزار و جستجو بپردازد و ماموریت های مختلفی را انجام دهد. گیم پلی بازی شاهد شخصیت های فرعی، موجودات عجیب و غریب مختلف و جهش یافته هستیم. سیستم مبارزات بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده هستند به طوری که کاراکتر بازی می‌تواند دشمن ضربه بزند و ضد حمله ایجاد کند از ضبط یک قدرت ویژه برای حمله به دشمنان دارد که می توانند از این قدرت ویژه حداکثر پنج بار استفاده کند خوشبختانه می‌تواند قابلیت ویژه کاراته بازی را با کار های ساده هم چون خوردن نوشابه انجام دهد. به طور کلی بازی Stranger Things 3: The Game دارای ۱۰ کاراکتر مختلف است که بازیکنان می‌توانند آنها را طی مراحل بازی باز کند. کاراکترهای بازی داستین، لوکاس، ویل، هاپر، جویس، جاناتان، مایک، الون، نانسی و بیلی نام دارند که بسیار زیبا طراحی شده اند. این کاراکترهای جذاب و دوست‌داشتنی دارای قدرت های متفاوتی هستند که می توانند در پاسخ دادن به معما ها و انجام چالش های مختلف به بازیکنان کمک کنند.

متاسفانه در بخش های پایانی بازی Stranger Things 3: The Game بعضی از قسمت های آن خسته کننده و تکراری به نظر می رسند و بازیکن با کمبود درآورد دشمنان مواجه می شود. بازی بدون حالت تک نفره اصلی از حالت دو نفره نیز پشتیبانی می کند که بازیکنان می توانند به صورت دو نفره آفلاین به انجام بازی بپردازد. بازیکن می تواند این عنوان را با ۳ درجه سختی مختلف تجربه کند. که بسته به نوع درجه سختی بازیکن با چالش‌های متفاوتی روبرو می‌شود. گیم‌پلی بازی Stranger Things 3: The Game دارای دشمنان مختلف و باس فایت های متعددی است. در این بازی حالتی به اسم Eliminator وجود دارد که بازیکن می تواند با تمام شخصیت های بازی به انجام مراحل بازی پردازد.

بازی Stranger Things 3: The Game از لحاظ موسیقی بسیار عملکرد فوق العاده ای دارد به طوریکه جلوه های صوتی و بصری آن فوق العاده طراحی شده اند. بازی از لحاظ گرافیکی دارای طراحی بسیار زیبایی است و همه چیز به شکل تصاویر پیکسلی طراحی شده اند. طراحی محیط های بازی کاراکتر ها و انیمیشن ها و رنگ آمیزی های بازی همگی به صورت پیکسلی شکل گرفته اند و از زیبایی قابل قبولی برخوردار هستند هرچند که این طراحی ها برای بازی های نسل جدید و کنسول های نسل هشتمی مناسب نیست. موسیقی متن بازی Stranger Things 3: The Game از طراحی بسیار جذابی برخوردار است اما در بعضی از مراحل بازی با تکراری شدن آنها مواجه می شوید.

حرف آخر

تجربه این بازی برای طرفداران سریال Stranger Things می تواند بسیار لذت بخش و جذاب باشد و این بازی را برای طرفدارانش بسیار پیشنهاد می کنیم. بازی دارای گیم پلی بسیار جذابی است و دارای مراحل و جزییات فراوانی است و همه چیز دقیقا شبیه به سریال به نمایش در می آید. از لحاظ گرافیکی بازی Stranger Things 3: The Game دارای طراحی معمولی ای دارد و طراحی جلوه های بصری بازی به صورت پیکسی انجام شده است. از لحاظ موسیقی متن و صداگذاری شخصیت ها و آیتم ها عملکرد خوبی دارد اما متاسفانه موسیقی در بعضی از مراحل تکراری می شوند.

Verdict

The experience of the game for the fans of the Stranger Things can be very enjoyable and attractive and we highly recommend this game to its fans. The gameplay is very attractive and has many steps and details, and everything is exactly the same as the series. Graphically, the Stranger Things 3: The Game has a typical design, and the visual effects design of the game is done in a pixie. In terms of soundtrack and sounding, characters and items perform well, but unfortunately, music is duplicated in some stages

8.1

نقاط قوت

  • گرافیک و جلوه های بصری زیبا
  • داستان فوق العاده
  • گیم پلی جذاب

نقاط ضعف

  • ضعیف بودن گرافیک نسبت به نسل جدید
  • موسیقی تکراری در بعضی مراحل
8.5 گرافیک
8 گیم پلی
8.5 داستان
7.5 موسیقی

ارسال دیدگاه