نقد و بررسی The Elder Scrolls Online : Elsweyr

نقد و بررسی  The Elder Scrolls Online : Elsweyr

امرزو سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب The Elder Scrolls Online رفتیم. این بازی توسط شرکت ZeniMax Media طراحی و  Bethesda Softworks نیز آن را به انتشار رسانده است. بازی به سبک نقش آفرینی قرار دارد و شامل بخش های چند نفره آنلاین نیز است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی جذاب The Elder Scrolls Online می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای Gamingles همراه باشید.

گرافیک و طراحی های بازی The Elder Scrolls Online به خصوص در محیط و بازی بسیار جذاب و زرق و برق دار است. طراحی شخصیت ها فرهنگ بازی و موارد بصری و همچنین صداهای بازی فوق العاده هستند.  در این عنوان از سری بازی های The elder scrolls یک منطقه جدید در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد که آنها را بسیار شگفت زده می کند. اگر بازی The Elder Scrolls Online را از ابتدا شروع کنید با یک سیستم آموزشی کاملاً جدید روبرو می شوید. داستان بازی از جایی شروع می شود که کاراکترهای اصلی از خواب بیدار شده اند و آنها اعلام شده است که از حمله یک اژدها جان سالم به در بردند و برای بهبودی جان خود به مکانی منتقل می شوند. آن‌ها به داخل حیاط بازی می روند و استاد بزرگ از آنها را گفتگو در خواست می کند و به آنها می گوید که از سالم دیدنشان خوشحال است. تاثیر فرهنگ شرقی در بازی The Elder Scrolls Online به محض اینکه بازیکن به حیاط می رود کاملا آشکار می شود. و آن را شبیه به یک باغ بزرگ Zen نمایش می دهد. این مکان بازی بسیار شگفت انگیز و جذاب است و نسبت به هر منطقه دیگری از این سری بازی ها متفاوت تر و منحصر بفرد تر است.

در این داستان بازی The Elder Scrolls Online بازیکنان با مجموعه رویدادها و مطالب جدید روبرو می شود. و در مکانی مجلل که Elsweyr نام دارد به اکتشافات بپردازند. در این نسخه از بازی جدید آموزشی به کار گرفته شده است. این بازی حتی دارای یک ویژگی منحصر به فرد برای بازیکنان معلول است که برای آنها یک کلاس جدید طراحی شده است.

در داستان بازی The Elder Scrolls Online بازیکنان با مجموعه رویدادها و مطالب جدید روبرو می شود. و در مکانی مجلل که Elsweyr نام دارد به اکتشافات بپردازند. در این نسخه از بازی جدید آموزشی به کار گرفته شده است. این بازی حتی دارای یک ویژگی منحصر به فرد برای بازیکنان معلول است که برای آنها یک کلاس جدید طراحی شده است. این کلاس جدید و ویژه که Necromancer نام دارد برای حالت آنلاین بازی The Elder Scrolls Online نیز طراحی دشه است که می تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران نا سالم دنیای بازیها باشد. همچنین بازیکنان می توانند کنترل مردگان را در روشهای مختلفی داشته باشند. کلاس Necromancer به بازیکنان اجازه می دهد تا بانوان یک شفا دهنده, تانک و یا یک DPS عمل کنند.

بازی دارای داستانی بسیار جذاب و گسترده است بسیاری از مکان های بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده هستند و بازی دارای کاراکتر ها به خصوص کاراکتر های Khajite فوق العاده طراحی شده اند و بسیار زیبا هستند. جهان بازی در دنیای پر جنب و جوش و رمزآلودی است که راز های در انتظار کشف شدن هستند. و پر شده از دنیایی که دارای اژدهاهای بسیار باشکوهی است که با چند ضربه کوچک بازیکن را به کام مرگ می کشانند.

یه بازیکن به مراحل بالاتر و جدی‌تر بازی The Elder Scrolls Online نرسد متوجه اینکه این بازی یک سبک Necromancer است نمیشود. می‌تواند بازیکن با بالا رفتن شروع به کسب برخی از مهارت های منحصر به فرد شود که قدرت اصلی کاراکتر را در پیش رو فعال کند. Necromancers می توانند توانایی خود را با مکیدن انرژی از مردگان بالا ببرند. به شما توانایی ساخت یک ارتش ارواح را ندارید اما با استفاده از دسته ای از جنازه ها می توانید دشمنان را از خود دور کنید. در هرصورت آنها منابع خوبی برای شما هستند و با نابود کردن آنها می توانید منابع شان را بدست آورید.

بی شک Necromancers یکی از بهترین ویژگی های بازی The Elder Scrolls Online هستند همینطور که آنها همکاره ترین در این بازی به شمار می‌آیند. براساس سلامتی Necromancer ها یکی از بیشترین تحمل کنندگان آسیب ها هستند که انها را نسبت به بقیه متمایز می کند. اما به این منظور نیست که بازیکن با انتخاب کاراکتر های tank و یا نجات دهندگان مشکل داشته باشد.

Adeptorm of Star Heaven آکادمی است که ما به توضیح روش های پایه مبارزات و توضیح داستان اصلی پردازیم. و جایی است که ماجراجویی ما در آن شروع می شود. جایی که اسطوره داستان ما با یک سبک TE‌S فوق‌العاده ما را در مقابل سیاه چال ها قرار می دهد. بازی The Elder Scrolls Online از سرزمین هایی نامهربان و خشکی تشکیل می شود که دارای دوجین کاراکتر مختلف است که می توانید با آنها تعامل داشته باشید.

حرف آخر

بازی The Elder Scrolls Online دارای داستانی بسیار فوق العاده و جذاب است و در طراحی شخصیت پردازی کاراکترهای بازی بسیار جذاب عملکرده است. از لحاظ گرافیک بازی دارای طراحی های بصری زیبا و منحصر به فردی است به طور که عوامل محیطی بازی به بهترین شکل به نمایش در می آیند و حس خوبی را به بازیکن انتقال می کنند. بازی از لحاظ موسیقی به خوبی عمل نکرده است اما در بخش صداگذاری شخصیت ها و آیتم های بازی فوق العاده است.

Verdict

The Elder Scrolls Online has a fantastic and fascinating storyline and has played awesome game characters in the character design. In terms of game graphics, it has a beautiful and unique visual design, in which the environmental factors of the game are best displayed and give a good sense to the player. The game does not work well in music, but in the sounding section, characters and game items are great

8.6

نقاط قوت

  • گرافیک عالی
  • داستان جذاب
  • گیم پلی منحصر به فرد
  • صداگذاری فوق العاده

نقاط ضعف

  • پرداخت درون برنامه ای های آزار دهنده
8.5 گرافیک
8.5 گیم پلی
9 داستان
8.5 موسیقی

ارسال دیدگاه